Umbrella Academy Sezon 2: Çıkış Tarihi, Fragman, Oyuncular ve Bildiklerimiz

Umbrella Academy sezon 2 ile ilgili oldukça sevindirici bir haber geldi. Temmuz 2020’de Netflix’e geri döneceği ifade edilen dizi, dikkat çekici bir senaryoya sahip. Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından aynı ismin çizgi romanına dayanarak yaratılan bu dizi, diğer süper kahraman dizilerinden oldukça farklı. Lafı daha fazla uzatmadan 2. Sezon ile ilgili kesinleşen detaylara bir göz atalım.

Babalarının nasıl öldüğünü çözmek için yeniden bir araya gelen çocuklar. Bu şekilde özetleyebileceğimiz Umbrella season 2 çıkış tarihi 31 Temmuz 2020 olarak belirtildi. Umbrella Academy, Netflix tarafından Nisan 2019’da tamamen doğrulandı ve çekim Kasım 2019’da tamamlandı. Dizinin prodüksiyonu, o zamandan beri devam eden sürecin bir parçası ve elbette üzerine bazı eklemeler yapıldı.

Umbrella Academy Sezon 2 yeni detaylar

Dizinin kesinleşen bölümleri ise; Hafif Bir Akşam Yemeği, OGA için OGA, Başladığımız Yer, Bir Şeylerin Sonu, Frankel Görüntüleri, Görkemli Oniki, Yedi Aşama, İsveç İşi, Valhalla. Netflix platformu üzerinden izlenebilen bu dizi, oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip.

Bu dizideki oyuncu kadrosu ise; Dizinin başrol oyuncuları; Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton ve Mary J.Blige gibi isimlerden oluşuyor. Ancak gelen bilgiler oyuncu kadrosuna yeni kişilerin ekleneceğini söylüyor.

Kesinleşen yeni karakterler

Lila (Ritu Arya tarafından oynanan)

Durumun gerektirdiği kadar parlak veya klinik olarak deli olabilen bir bukalemun.

Öngörülemeyen, yaramaz, alaycı. İlginç mizah anlayışı.

Umbrella Academy Sezon 2 diğer oyuncuları ise;

Umbrella Academy sezon 2

Raymond (Yusuf Gatewood tarafından oynanan)

Doğuştan lider ve özverili koca. Özgüvenli. 

Sadece bir bakışla karşıdakini etkisiz hale getirebilir.

Sissy (Marin Ireland tarafından oynanan)

Korkusuz, ve saçma şeylerle karşılaşan anne. Tüm yanlış nedenlerle genç evlendi.

Yaşamın ve sevginin neler sunabileceğini yeniden keşfetmeye hevesli.

Umbrella Academy Sezon 2 kesinleşen karakterler bunlar.

Ücretsiz Far Cry 5 fırsatı başlıyor! Far Cry 5 nasıl indirilir? İşte detaylar!

Müzik ve hikaye açısından Jeff Russo tarafından yapılan açıklamada; “Müzikal olarak hikâye anlatımına bakış açımızı çok fazla değiştirmemeye çalıştık ve geçen sezondan birçok mükemmel şarkıyı bu sezonda da yeni eklediğimiz parçalarla birlikte kullandık” denildi.

Son derece ilginç olan bu süper kahraman dizisini Netflix üzerinden izledikten sonra yorumlarınızı bize iletmeyi unutmayın.