Squid Game İkinci Sezon Açıklaması Gündemi Sarstı: Dizinin Yönetmeni Söz Verdi

Squid Game 2. sezon

Squid Game ikinci sezon açıklaması ile birlikte gündemdeki yerini korumayı başardı. Dizinin ikinci sezonu ile ilgili yönetmen tarafından bazı açıklamalara yer verildi. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Netflix dizileri genellikle birçok kişi tarafından izleniyor. Rakamlar milyonlarla ifade ediliyor. Mesela Squid Game dizisi sadece bir ay içerisinde 111 milyon kişi tarafından izlendi. Bu gerçekten de son derece yüksek bir rakam. Kısa sürede yakalanan izlenme oranları Netflix tarafından sıradan hale gelmeye başladı.

Genellikle sağlam yapımlar çıkaran ve böylece büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Netflix, çok büyük bir soru işareti yarattı. Yazar ve Yönetmen Hwang Dong-hyuk tarafından bu soru işareti giderildi. Herkes dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağını merak ediyordu. Şimdi ise yeni sezonun geleceği kesinleşti.

Squid Game ikinci sezon için düğmeye basıldı

Dizinin ikinci sezonu ile ilgili bilgiler henüz net değil. Los Angeles’ta düzenlenen özel bir gösterimde konuşan yönetmen dizinin çok fazla sevildiğini ve ikinci sezon için çok büyük bir talep olduğunu söyledi. Ona göre şu an kafasında bir planlama süreci var. Ayrıca kendisi ikinci sezonun kesinlikle izleyicilerle buluşacağının sözünü verdi.

Squid Game ikinci sezon

Böylesine üst perdeden söz verilmesi aslına bakacak olursak izleyicileri bir miktar rahatlattı. Dizinin ilk sezonunda büyük para ödülünü almak için birbirleri ile ölümüne yarışan insanlar anlatıldı. İkinci sezonda ise yarışmayı kazanan kişinin geri dönüp dünya için bir şeyler yapması bekleniyor.

Squid Game birçok ilki yaşattı

Bu film Kore tarihinde birçok ilki yaşatmış oldu. Üstelik tek başına bunu başarması kolay değil. Ayrıca filmi yazan sadece tek bir senaristin olması işi çok daha zor hale getiriyor. Yani kendisine ikinci sezon için büyük bir görev düşüyor.

Kore dizileri genellikle tek sezon olacak şekilde çekiliyor. İkinci sezonun gelmesi sürpriz oldu. Peki siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Netflix Squid Game Üzerinden Çok Büyük Kazançlar Elde Ediyor: Rakamlar Dudak uçuklattı

>> Squid Game Mahkemelik Oldu: Netflix’e Dava Açtılar