Uygun Fiyatlı Katlanır Telefon Almak Mümkün: İşte Detaylar!

Uygun Fiyatlı Katlanır Telefon

İddialara göre artık uygun fiyatlı katlanır telefon almak mümkün olacak. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Farklı telefon tasarımlarının karşımıza çıktığı bu yıllarda, özellikle katlanır modeller tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Samsung’un ise bu konuda öncü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü piyasaya sürdüğü Z Flip Ve Z Fold serileri, en çok tercih edilen katlanır ekranlı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Z Flip ve Fold 3 serisinin halefi olarak tanıtılacak Z Fold 4 ve Z Flip serileri hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Hem tasarım anlamında hem de teknik özellik anlamında yeni özellikler ile karşımıza çıkacak olan modellerin yakın tarihte tanıtılacağı iddia ediliyor. Fakat bazı sızıntılara göre Samsung, uygun fiyatlı katlanır telefon konusunda önemli projelere imza atacak. Samsung Fold Lite olarak sunulacak modelin, Galaxy A serisine ait bir model olarak sunulacağı iddia edildi. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Uygun Fiyatlı Katlanır Telefon Almak Mümkün: İşte Detaylar!

Katlanır telefonlara ulaşmak zor. Özellikle söz konusu modeller, işlemci ve kamera tarafında en iyi özellikler ile karşımıza çıkan amiral gemisi modeller olduğu için, katlanır panellerin de etkisiyle fiyatları dudak uçuklatan seviyede oluyor. Fakat iddialara göre uygun fiyatlı katl­anır telefon almak artık mümkün olacak. Çünkü Samsung, teknik özellik tarafında biraz daha düşük özelliklere sahip olan, fakat uygun fiyata satışa sunulacak olan katlanır panele sahip bir akıllı telefon ile karşımıza çıkacak.

Uygun Fiyatlı Katlanır Telefon

Ortaya atılan iddialara göre, söz konusu model, Galaxy A serisine ait bir model olacak. Bu modelin, orta segment bir akıllı telefon olarak sunulması bekleniyor. Ayrıca söz konusu cihaz hakkında ortaya çıkan bazı teknik özellikler de mevcut. İddialara göre Z Fold 3 modelinin, 7.6 inçlik ekranına kıyasla, daha küçük 7 inçlik bir panele sahip olacak. Dış ekranının ise 4 inçlik bir ekran ile karşımıza çıkacak. Fiyatının ise 900 dolar civarında olması bekleniyor.

Önümüzdeki günlerde Samsung’un uygun fiyatlı katlanır telefon modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Tasarımı Sızdırıldı: Heyecan Büyük

>> Xiaomi 12 Pro Oyun Performansı Nasıl? PUBG ve Call of Duty’de Neler Yapabiliyor?