Uygun fiyatlı vivo S10e piyasaya sürüldü: Türkiye’de yok satar

vivo S10e
Ülkemizde de satışa sunulması beklenen vivo S10e modeli piyasaya sürüldü. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.
Vivo bir süredir ülkemizde resmi olarak hizmet veriyor. Özellikle giriş orta segment akıllı telefonları ile ilgi odağı haline gelen vivo, yakında ülkemizde yine orta segment bir telefon ile karşımıza çıkacak. Yeni cihaz ilk olarak Çin’de piyasaya sürüldü. Söz konusu modelin yakında ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Uygun fiyata sahip olacak olan modelin fiyat performans alanında sıkça tercih edilen modeller arasında yer alması bekleniyor. İşte yakında ülkemizde satışa sunulması beklenen vivo S10e modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Uygun fiyatlı vivo S10e piyasaya sürüldü. Türkiye’de yok satar

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde son derece ince çerçevelere sahip bir ekranın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Full HD çözünürlük ile bizleri karşılayan model 6.4 inçlik bir boyuta sahip. Damla çentikli ekran tasarımına yer verilen vivo S10e modeli 32 MP çözünürlüğünde selfie kamerasına sahip. Orta segment bir telefon olarak değerlendirdiğimizde vivo S10e modelinde bulunan 32 MP çözünürlüklü ön kameranın, rakiplerine kıyasla bir hayli iyi olduğunu söylemek mümkün.
vivo S10e
Arka tarafında ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Bu kameralara 64 MP ana kamera 8 MP ultra geniş açılı kamera 2 MP derinlik kamerası olarak sıralanmış durumda. İşlemci tarafından MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 900 yonga seti ile bizleri karşılayan modelin 8 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama alanı ile sunulacağını da belirtelim.
vivo S10e modeli 4000 mAh’lik pile sahip. Ay­rıca bu pili destekleme­k için ise 44W hızlı şarj bulunuyo­r. Orta segment bir telefonda 44W güc­ünde hızlı bir şarj adaptörünün bulunaca­k olması önemli bir avantaj. Ortalama 380 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak modelin ülkemizdeki satış fiyatı ise henüz bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin ülkemize giriş yap­acağı fiyat hakkında bilgiler ortaya çıkacaktır. Takipte k­alın.
İlgili Haberler