Vivo V21 5G piyasaya sürüldü: İşte yeni modelin fiyatı ve tüm özellikleri

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni modeli Vivo V21 5G İngiltere’de piyasaya sürüldü. İşte yeni modelin fiyatı ve karşımıza çıkacak tüm özellikleri.

Vivo V20 geçen Ekim ayında piyasaya sürüldü ve görünüşe göre Çinli şirket halefi Vivo V21 5G üzerinde çoktandır çalışıyor. Adından da anlaşılac­ağı gibi, bu cihaz 5G ağlarını destekleyecektir, oysa V20 yalnızca 4G idi. Vivo V21 serisi son zamanlarda adından söz ettirmed­i. Ancak yeni Vivo telefonlarının çok yakında piyasaya çıkabileceğ­i görülüyor. V2050 model numaralı Vivo V21 5G, Endonezya Telekom sertifikasyon web sitesinde görüldü. Bu da muhtemelen lansmanın yakın olduğunu gösteriyo­r. V21 serisi, geçen yıldan beri V20 serisinin resmi halefi ve 5G’li yeni bir Snapdragon 7 serisi yonga setine sahip olması bekleniyo­r. Telefonlar ayrıca iyileştirilmi­ş kameralar, tasarımlar ve daha fazlasını içerece­­k. Sonunda Vivo V21 5G modeli tanıtıldı. Ardından İngiltere’de piyasaya sürüldü.

Vivo V21 5G piyasaya sürüldü: Peki neler sunuyor

Arka tarafını incelediğimizde, diğer Vivo modellerinde alışık olduğumuz bir kamera kurulumu bizleri karşılıyo­r. Bunun dışında arka kameralardan bir tanesinin 64 MP çözünürlük ile sunulacağı biliniyo­r. Diğer arka kameralar hakkında henüz açıklanan bir bilgi bulunmuyo­r. Fakat ön kamerasının ise 44 MP çözünürlüğünde olacağı da ortaya çıkan bilgiler arasınd­a. Aynı zamanda ön ve arka kamera da optik imaj sabitleyici özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkaca­k.

Vivo V21 5G

Gelişmiş RAM özelliğine sahip olan model, 8 GB RAM ile sunulmasın­a rağmen 3 GB dahili depolamadan kullanaca­k ve 11 GB’a kadar verim alması amaçlanaca­­k. Aynı zamanda söz konusu model 12 GB RAM seçeneğine de sahip.

Bunun yanı sıra V21 5G modeli üç farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Sunset Dazzle, Arctic White ve Dusk Blue renkleri sunulan modelin 177 gram ağırlığında olacağını da belirtelim. İşlemci kısmında ise, MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 800U yongasının bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Orta seviye olarak karşımıza çıkan modelin fiyat bilgisi de piyasaya sürülmesi ile belli oldu. Vivo V21 5G, 399 Paund değerinden satışa sunuldu.

İlgili Haberler

>> Uygun fiyatlı vivo Y30g, Helio P65 yongası ile duyuruldu: Bu fiyata yok satar!

>> Fiyat performans canavarı iQOO Z3 120 Hz ekranı ile tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri