Vivo X Flip İki Ekran İle Geliyor!

Samsung Galaxy Z Flip 6

Vivo X Flip modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte Samsung’un Galaxy Z Flip serisine benzer bir tasarım ile gelecek model hakkında tüm detaylar.

Vivo X Flip ismine sahip olacak model, tasarım olarak Z Flip serisini andıran bir anlayışa sahip. Yani söz konusu modelin tasarım olarak asıl amacının, normal akıllı telefon formuna sahip olan bir telefonu, daha küçük ve taşınabilir bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bazı tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıkan Vivo X Flip modeli, hem tasarım hem de teknik özellik olarak Galaxy Z Flip serisine meydan okuyacak. İşte reklam görselleri ile çift ekranı görülen yeni Vivo modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo X Flip İki Ekran İle Geliyor!

Vivo X Flip

Vivo X Flip, bu ayki etkinlikte vivo X Fold2 ve vivo Pad 2 ile birlikte boy gösterecek. Şirketin ilk katlanabilir kapaklı modeli sızan fotoğraflarda ve görüntülerde ortaya çıktı ve bugün hala en iyi halinde görünüyor. çift ​​kameralı ada ve kabartmalı baklava desenli mor bir versiyon. Bildirildiğine göre bu üç renkten biri, diğer ikisi siyah ve altın. Yeni Canlı Fotoğraflar’da vi­vo X Flip’i gösteren resimler, kapağın çok hafif kavisli köşelerle neredeyse çerçevesiz göründüğünü gösteriyor.

Vivo X Flip

Dairesel bir kamera adasında iki atıcı ve sağda bir LED flaş ile Zeiss logosu bulunur. Akıllı telefonlardaki mevcut trend düz kenarlara doğru, ancak X Flip, gövdenin dört tarafının da hafif kavisli olmasıyla bunu geleneksel olarak sürdürüyor. Vivo X Flip yeni canlı fotoğrafta görünüyor Find N2 Flip ile aynı diyagonal ve Galaxy Z Flip4 ve Moto Razr 2022’den biraz daha büyük ancak Huawei P50 Expect cebinden biraz daha küçük olan 6,8 inç katlanabilir dahili ekrana sahip. Viv­o X Flip, Yeni Canlı Fotoğraflarda Görünüyor Lansman kesinlikle çok yakın ve vivo yakında bir lansman tarihini onaylayacak ve ardından yaklaşan cihazla ilgili ayrıntıları içeren bir teaser yayınlayacak.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23’te Şok Değer Kaybı! Daha Çıkalı Ne Kadar Oldu ki?