WhatsApp Yenilikleri Büyük Değişim Yaratacak! Çoklu Cihaz Desteği Dahil

WhatsApp vs Telegram vs Signal
Google News Abone Ol

Kullanıcıların merakla beklediği WhatsApp yenilikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir süre önce çoklu cihaz desteğinden bahsedilmişti ve muhtemelen ilk gelen yeniliklerden birisi de bu olacak. Böylece bu uygulama için beklenenler yavaş yavaş yerine getirilecek. WABetaInfo’ya göre bu yeni sistem daha şimdiden kullanıma hazır hale geldi bile. İşte konu ile ilgili merak ettiğiniz bütün detaylar.

Facebook şirketinin uygulamalarından birisi olarak bilinen WhatsApp, en çok gelecek vadeden platformlar arasında yer alıyor. Bunlardan bazıları çok fazla konuşulurken, kimileri de daha az oranda kendisine yer bulabiliyor. Örneğin firmanın geliştirdiği çoklu cihaz desteği en fazla araştırılanlar arasında yer alıyor. Özellikle de çok fazla cihazda WhatsApp kullanmak isteyenler bütün değişiklikleri merakla bekliyor.

WhatsApp yenilikleri için bütün hazırlıklar tamamlandı

Çoklu cihaz desteği başta olmak üzere ortaya çıkacak WhatsApp değişiklikleri için her şey tamamlandı sayılır. Hatta ortaya çıkan görüntülere göre kimi değişiklikler bütün cihazlara beta güncellemesi olarak aktarıldı bile. Şimdiki güncelleme ile birlikte ortaya çıkacak WhatsApp yenilikleri arasında en çok dikkat çeken diğer konu arama bölümü oldu. Birileriyle yaptığınız sohbetlerde, arama bölümünden istediğiniz herhangi bir tarihin mesajlarını görebileceksiniz.

WhatsApp yenilikleri

Ortaya çıkacak değişikliklerden bir diğer önemli olan detay, depolama ile ilgili. Normal şartlarda platformun yaptığı depolama gerçekten de çok ciddi miktarlara varabiliyor. Özellikle de Google Drive aracılığı ile yapılan depolama faaliyetleri, ne yazık ki henüz yeterli arama düzeyine ulaşamadı. Her ne kadar çok büyük bir depolama yapabilseniz bile yine de burada arama yapmanız pek mümkün olmuyor. Ayrıca kontroller çoğunlukla WhatsApp platformunun elinde.

Yapılan yeni değişiklikler ile birlikte, WhatsApp yenilikleri için konuşmak pek doğru değil. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde bu yenilikler beta sürüm olarak kullanılacak. Ancak henüz net bir şeyler söylemenin mümkün olmadığını da belirtelim.

>> Facebook’tan TikTok’a Rakip Uygulama! Karşınızda Collab!

>> THY Ne Zaman Uçuşlara Başlıyor? İç Hat ve Dış Hat Seferleri Tarihi Belirlendi! Alınacak…

>> WhatsApp Yedeği Olanlara Kötü Haber! Konuşmalarınız İfşa Olabilir!

>> WhatsApp Yeni özellik sizi çok şaşırtacak! Yakında ekleniyor!

 


CEVAP VER