Xiaomi 12T Pro İşlemci Tarafında En Güçlüsü Olacak: iPhone’cular Üzgün!

Xiaomi 12T

Xiaomi 12T Pro modelinin kullanacağı işlemci belli oldu. İşte Türkiye’ye de gelecek akıllı telefon serisi hakkında sızdırılanlar.

Xiaomi’nin her yıl iki güçlü akıllı telefon serisi ile karşımıza çıktığını belirtelim. Yılın sonlarına doğru Xiaomi 11-12 gibi amiral gemisi telefon serisi karşımıza çıkarken, sonraki yılın ortalarında ise, T serisine ait modelleri sunuyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Xiaomi 11T modelleri bir hayli ilgi görmüştü. Daha sonrasında ise söz konusu modeller Türkiye’ye de giriş yaptı. Artık Xiaomi 12T ve 12T Pro modeli hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Artık yeni modellerin tanıtımının yakın olduğunu söyleyebiliriz. İşle özellikle Pro modelinde, Qualcomm imzalı güçlü işlemcisi ile kullanıcıları heyecanlandıran Xiaami 12T serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12T Pro İşlemci Tarafında En Güçlüsü Olacak: iPhone’cular Üzgün!

Xiaomi 12T

İddialara göre Xiaomi 12T serisi, piyasadaki en güçlü özellikleri ile karşımıza çıkan bir model olarak sunulacak. Xiaomi 12T serisinin Pro modelinde, Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen1+ işlemcisi kullanılacak. Xiaomi 12T serisi, üç farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu modeller, Xiaom­i 12T, 12T Pro ve 12T Pro HyperCharge olarak sıralanmış durumda.

Xiaomi 12T

Xiaomi’nin, kullanıcıların hızlı şarja böylesine önem verdiği bir zamanda, hızlı şarj desteğine sahip bir model sürmesi önemli bir avantaj. Hatta piyasadaki en hızlı şarj olacak akıllı telefonlardan biri olarak sunulacağı 12T Pro HyperCharge modelinin, dakikalar içerisinde şarj olması bekleniyor.

Seri hakkında sunulacak HyperCharge modelinin, 120W hızlı şarj desteğine sahip olacağına dair iddialar mevcut. Özellikle Xiaomi, özel akıllı telefon sürümlerini, yalnızca Çin’e özel olarak piyasaya sürüyordu. Fakat iddialara göre Xiaomi 12 Pro HyperCharge modeli, küresel pazarda satışa sunulacak. Bu yüzden yeni modelin Türkiye’ye de geleceğine dair sızıntılar mevcut.

İddialara göre önümüzdeki aylarda Xiaomi 12T serisi tanıtılacak. Tanıtıldıktan haftalar sonra ise Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda yeni serinin fiyatı üzerine de sızıntılar gerçekleşecektir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> En Çok Satılan 5G Telefon Belli Oldu: Lider Şaşırtmadı!

>> Vivo S15 Pro Modeli Hakkında İlk Ayrıntılar Belli Oldu: İşte Detaylar!