Vivo S15 Pro Modeli Hakkında İlk Ayrıntılar Belli Oldu: İşte Detaylar!

Vivo S15 Pro

Türkiye’ye de gelmesi beklenen Vivo S15 Pro ortaya çıktı. İşte uygun fiyata satılacak orta segment model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Geçtiğimiz günlerde Vivo S15 serisinin diğer modelleri için bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Sonunda serinin Pro model hakkında da yeni sızıntılar gerçekleşti. İddialara göre S15 Pro 4400 mAh’lik bir pil ile geliyor. Ayrıca bu pilin 66W hızlı şarj ile desteklendiğini de belirtelim. Ekran tarafında yüksek tazeleme oranına sahip bir panelin bizleri karşılayacağı biliniyor. Fakat bu ekranın 90 Hz mi yoksa 120 Hz mi olacağı ise henüz belirsiz. Bu ekranın 6.62 inçlik bir boyuta sahip olacağı kesinleşti.

Vivo S15 Pro Modeli Hakkında İlk Ayrıntılar Belli Oldu: İşte Detaylar!

İşlemci tarafına baktığımızda ise MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 8100 yonga setinin bizleri karşıladığını görmekteyiz. Kamera tarafında ise optik imaj sabitleyici özelliğine sahip 50 MP’lik ana kameranın bulunması bekleniyor. Genellikle orta segment modellerde optik imaj sabitleyici özelliği bulunmuyordu. Fakat Vivo’nun söz konusu modelinde böyle bir özellik ile karşımıza çıkması önemli bir avantaj. Genellikle uygun fiyatlı Vivo modelleri ülkemize giriş yapıyor.

Vivo S15 Pro

Genel olarak akıllı telefon değerlendirdiğimizde yüksek RAM ve dahili depolama kapasitesine sahip olması, aynı zamanda ekran tazeleme oranının da yüksek olması önemli bir avantaj. İlk olarak Çin’de piyasaya sürülen model, RAM ve dahili depolama seçeneklerine bağlı olarak ortalama 400-450 dolar aralığında satışa sunuluyor. Türkiye’ye geleceğine dair sızıntılar mevcut. Fakat ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Yakında tanıtılması beklenen Vivo S15 Pro modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Genelde uygun fiyatlı cihazları Türkiye’ye giriş yaptığından, S15 Pro modelinin de Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Katlanır Telefon Yolda: Z Fold 3’e Büyük Rakip!

>> İşte iPhone 14 ve iPhone 13 Serisi Arasındaki Temel Farklar!