Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 çıktı. Tıkla indir!

Mi Note 10 Lite

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Android 11 güncellemesi kulanıcılara sunulmaya başlandı. Yakında herkese gelecek sürüm hakkında işte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde MIUI 12.5 güncellemesi, yavaş yavaş, belirli Xiaomi ve Redmi modellerinde test edilmeye başlandı. Bir çok özellik sunulan MIUI 12.5 sürümünde, yeni gelen özelliklerin yanı sıra bir çok hata da giderildi. Pil performansı iyileştirildi ve performans arttırıldı. Çoğu Xiaomi ve Redmi kullanıcısı gibi Mi No­te 10 Lite kullanıcıları da MIUI 12.5 sürümünü bekleniyordu. Hatta MIUI 12.5 güncellemesini alacak ilk cihazlar arasında yer almaktaydı. Fakat Xiaomi, Mi N­ote 10 Lite modeli için yayınlanan Android 11 sürümü ile şaşırttı. Global kullanıcılar için yayınlanan sürüm hakkında işte tüm detaylar.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11

Ortaya çıkan haberlere göre MIUI 12.5 sürümüne şu anlık öncelik verilmiyor. En azından Mi Note 10 Lite modelinde şimdilik Android 11 güncellemesi daha önemli gibi görünüyor. Fakat MIUI 12 sürümünde yaşanan hatalar, sorunlar, Android 11 ile giderilebilecek mi, merak konusu.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Android 11 indir

İlk olarak Global kullanıcılara kararlı beta sürümü ile yayınlanmaya başlanan sürümün, tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz belli değil. Fakat kararlı sürüm olduğu için çok uzun sürmeyecektir. Eğer Mi No­te 10 Lite kullanıyorsanız;

  • Telefonunuzun ayarlar kısmını açın
  • Telefon Hakkında yazan kısma girin
  • Sistem güncellemesi kısmını seçin

Eğer güncelleme görünmüyor ise beta kullanıcısı değilsinizdir. Global sürüm kullanıyorsanız yakın zamanda sizin Mi No­te 10 Lite cihazınıza da Android 11 gelecektir. Beklemede kalın.

Eğer beklemek istemiyorsanız,  MIUI 12.1.1.0 RFNMIXM sürüm numarası ile gelecek olan 2.3 GB boyutundaki Android 11 güncelleme dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Mi Flash Tool ile söz konusu güncellemeyi yüklemeden önce her ihtimale karşı verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Kararlı beta sürümü olduğu için maksimum 1 hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulmaya başlanacaktır. Bu yüzden eğer Android 11 konusunda acele etmiyorsanız yüklemenizi önermiyoruz. Çünkü herhangi bir hata olduğu takdirde eski sürüme geçmek için de bir hayli uğraşacaksınız. Bu yüzden yakında tüm kullanıcılara sunulacak olan sürümü bekleyin.

İlgili Haberler

>> MIUI 12.5 hangi Xiaomi modellerine gelecek? Tam Liste!

>> Android 11 Alacak Xiaomi Telefonlar Açıklandı: İşte O Liste