Yakında tanıtılacak Moto E7­’nin fiyatı belli oldu

motorola

Hakkında bir çok görüntü sızdırılan Motorola’nın yeni modeli Moto E7, şimdi de fiyatı hakkındaki söylentiler ile karşımızda.

Tuşlu telefonlarıyla hatırladığımız Motorola son birkaç yıldır akıllı telefon pazarında model üretiyordu. Moto E ailesinde son 1 yılda 3 model tanıtılmıştı. Moto E6s, Moto E ve Moto E7 plusbir hayli ilgi görmüştü ve fiyat performans açısından rakipleriyle kafa kafayaydı. Geçtiğimiz ay, 5000 mAh devasa bir bataryaya sahip modeli, E7 Plus’ı kullanıcılarına sunulmuştu. Orta seviye olarak nitelendirebileceğimiz E7 Plus modelinin ardından giriş seviyesi olarak çıkacak, Moto E7 modeli de yakında satışa sunulacak. 

Motorola, uzun süredir Moto E7 modeli üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Temmuz ayında render görüntüleri ve özellikleri çıkan Moto E7’nin, bu kez fiyatı hakkında iddialar söz konusu. Edindiğimiz bilgilere göre bu ay içerisinde dünya pazarına açılması bekleniyor. 

motosiklet e7

Moto E7 neler sunacak 

Genel olarak baktığımızda 6,2 inç, damla çentikli bir ekran bizi karşılıyor. Giriş seviyesi olarak söz edilen Moto E7, 2GB RAM ve 32 GB dahili depolama kullanıcılarına sunacak. Daha önce sızdırılan bilgilerle eşleşen yeni açıklanan özellikler kesinleşmiş durumda. Snapdragon 632 yonga seti kullanacak. Giriş seviyesinde bir telefon için gayet yeterli bir özellik olduğunu belirtelim. Arka tarafında 13 MP ve 2 MP değerinde iki adet kamera ve ön tarafında ise 5 MP değerinde bir ön kamera olacak. 3,550 mAh bir bataryaya sahip olacak olan Mo­to E7, Android 10 ile piyasaya sürülecek. Ayrıca kırmızı ve mavi renk seçenekleriyle tüketicileriyle buluşacağı da söylentiler arasında. 

Yakında satışa sunulacak olan Moto E7’nin fiyatı 120€ olacak. Türkiye’de satılıp satılmayacağı henüz belli değil. Fakat satılırsa, kur ve vergileri hesaba katarsak ortalama olarak 2000-2500₺ bandında tüketicileriyle buluşacağını düşünüyorum. Fiyat performans açısından değerlendirdiğimizde ise 2GB RAM ve 32 GB dahili depolamanın tahmin ettiğimiz fiyatına göre yetersiz kaldığını görmekteyiz.

İlgili Haberler:

>> “iPhone for Life” İsimli Bir Şirket Doğuyor: İşte Tüm Detaylar!

>> Elektrikli Araçlar Tasarruflu Mu? Sizin İçin Kuruş Kuruş Hesapladık!

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here