Yatırım Alan Metaverse Projeler Bakın Hangileri Oldu

Yatırım alan metaverse projeler

Yatırım alan metaverse projeler hızlı bir yükseliş için önemli bir basamak olarak görülüyor. Özellikle son dönemlerde bazı kripto para birimlerinde tahmin edilenden daha fazla yatırım yapıldığı görülüyor.

.

Son zamanların en önemli konuları içerisinde yer alan metaverse projeler her alanda kendisini göstermeye devam ediyor. Blockchain teknolojisi ile entegre bir şekilde devam eden bu trend son derece güçlü. Piyasada işlem gören dev kripto para birimlerinin önemli bir bölümü metaverse sektörüne ait.

En fazla işlem gören metaverse coin projeleri listesinde bizleri ilk olarak WMIX karşılıyor. Ekim 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu dijital varlık kapsamlı bir oyun koleksiyonu ile ön plana çıkıyor. Ayrıca oynaması kolay Blockchain projeleri arasında yer alıyor. Güney Koreli bir oyun stüdyosu tarafından büyük yatırımlar almaya devam ediyor.

Yatırım alan metaverse projeler işlem hacmi ile ön planda

Metaverse alanında yatırım alan dijital varlıklarda bir diğer durağımız ALICE oldu. 24 saatlik işlem hacmi 123 milyon dolar seviyesinde. Sadece bu bile onun neden bu kadar fazla yatırım aldığını gösterebiliyor. Bu dijital varlık ekosisteminde sanal arazi satın alıp çeşitli öğeler inşa edebilirsiniz.

Yatırım alan metaverse projeler

Bir diğer önemli kripto para birimi ise enjin coin oldu. Yaklaşık olarak 168 milyon dolarlık işlem hacmine sahip. Haziran 2018 yılında başlatılan enjin ekosistemi en uzun süreli projeler içerisinde yer alıyor. Ayrıca 1,7 milyonluk indirmeye sahip en yüksek puanlı bir mobil uygulama platformu var.

THETA ve SAND ön plana çıkıyor

THETA ve SAND en fazla dikkat çeken kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. THETA şu sıralar 203 milyon dolarlık işlem hacmine sahip. Listede önemli bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. SAND ise hacim bakımından tam bir dev marka. 24 saatlik işlem hacmi 671 milyon dolar seviyesinde.

Tüm bu dijital varlıklar Şubat ayında ciddi bir yükseliş yakalamaya aday. Sadece SAND bile yüzde 20 oranında yükseldi. Gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Metaverse Arsaları Sahibinden Uygulaması Üzerinden Satılıyor: İyice Çığrından Çıktı

>> Metaverse Taciz Skandalları Bitmiyor: Üç Erkek Bir Kadını Taciz Etti

. . . . .