Performans canavarı Red Magic 6 TENAA’da görüldü

Red Magic 6

Nubia’nın yüksek yenileme hızına sahip ekranı ile gündem olan Red Magic 6 modeli hakkında yeni detaylar sızdırıldı. İşte ayrıntılar.

Red Magic 6 hakkında yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Dünyanın ilk 144 Hz tazeleme oranına sahip telefonuna sahip olan Nubia, benzer bir ilke adım atmak için hazırlanıyor. Söz konusu yeni modelin 165 Hz tazeleme oranına sahip olması bekleniyor. Büyük ihtimalle, yeni model de Dünyanın ilk 165 Hz tazeleme oranına sahip telefonu olacak. Haftalardır gündeme olan model ile alakalı yeni bir gelişme daha yaşandı. TENAA’da ortaya çıkan model hakkında yeni ayrıntılar da belli oldu. Yavaş yavaş tüm bilgileri ortaya çıkan cihazın yakında tanıtılacağı düşünülüyor. İşte detaylar.

Nubia Red Magic 6 neler sunuyor

TENAA’da ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, daha önceden sızdırılan görseller ile benzer tasarımlara sahip olduğunu görüyoruz. Ortaya çıkan belgelerde yeni modelin NX669J ve NX669J-P model numaraları görülüyor. Söz konusu modellerden ikincisinin Pro versiyonu olacağı düşünülüyor.

Red Magic 6

Red Magic 6 modeli hakkında aylardır bir çok özellik sızdırıldı. Fakat bu sızdırılan özelliklerin henüz netlik kazanmadığını belirtelim. Weibo’da Nei Fei paylaşımına göre yen, model 144 Hz’den daha fazla tazeleme oranına sahip olacak. Henüz net bir bilgi yok. Fakat bazı söylentiler, yeni modelin 165 Hz tazeleme oranına sahip olacağı yönündeydi. TENAA’da ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde, yeni modelin 165 Hz tazeleme oranına sahip olacağına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Bu yüzden çoğu kaynak yeni modeli 144 Hz olarak tanımlıyor. İlerleyen günlerde yeni ayrıntılar çıkacaktır.

Önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen modelin, Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Bununla beraber özel geliştirilmiş bir soğutma sistemine de sahip olacağı biliniyor.

120W hızlı şarj gücüne sahip olacak model, 4.500 mAh kapasitesindeki bataryayı, 5 dakikada %0’dan %50 seviyesine kadar doldurabilecek.

Yeni model hakkında henüz aktarılanlar bu kadar. Cihazın, önümüzdeki hafta tanıtılacağı düşünülüyor. Yakın zamanda yeni ayrıntılar sızdırılacaktır. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Oculus Quest 2 120Hz Güncellemesi Alıyor

>> İşte Bu Haftanın Akıllı Telefon Haberleri (15-22 Şubat)