ZTE Axon 30S Tam Ekran Tasarımı İle Geliyor!

ZTE Axon 30S

ZTE Axon 30S modeli ekran altı kamera ile gelecek. İşte tam ekran tasarımına sahip olacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda ekran altı kamera teknolojisi üzerine önemli adımlar atılmıştı. Kullanıcılar Samsung, Xiaomi ve Huawei gibi markalardan ekran altı kamera teknolojisi sunacak ilk modeli bekliyordu. Fakat ekran altı kamera teknolojisi ilk olarak ZTE ile geldi. Önümüzdeki yıllarda akıllı telefonlardaki tüm ön kameraların, ekran altı kamera teknolojisine sahip olması bekleniyor. ZTE’nin ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk modelinin, kullanıcıları memnun etmediğini söyleyebiliriz. Çünkü kameranın olduğu bölümdeki pikseller güzel durmuyordu.

ZTE ise Axon 40 modeli tanıtılmasına rağmen, önceki seri olan Axon 30 ailesine yeni bir üye ekleniyor. Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Axon 30S modeli, yine serinin diğer modellerinde olduğu gibi ekran altı kamera teknolojisi ise gelecek. Tasarım ayrıntıları ve teknik özelliklerine dair bazı detaylar ortaya çıkan yeni model hakkında işte tüm ayrıntılar.

ZTE Axon 30S Tam Ekran Tasarımı İle Geliyor!

Cihaz hakkında paylaşılan görseli incelediğimizde, tam ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Ayrıca söz konusu modelin, çerçeve tarafında çok ince çerçeve tasarımına sahip olacak olması da tasarımına bir hayli hoşluk katmış diyebiliriz. Reklam görseli sızdırılan modelin, bazı teknik özellikleri de ortaya çıkmış durumda. Söz konusu modelin Türkiye’ye resmî olarak gelmeyeceği biliniyor. Fakat Türkiye ihtimali bile heyecanlandıran bir model olduğunu söyleyebiliriz.

ZTE Axon 30S

26 Eylül tarihinde ZTE tarafından düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak olan modelin, reklam görselinin paylaşıldığını belirtmiştik. Bir hayli ince çerçeveler ve tam ekran tasarımı ile gelen model, ekran altı kamera teknolojisinden yararlanacak. Söz konusu teknolojisinin öncüsü olarak bilinen bir marka olduğu için, ilk modellerinde kullanıcılara hayal kırıklığı uğratsa da son çıkardığı modellerinde ekran altı kamera teknolojisindeki başarısından dolayı adından sıkça söz ettirmişti. Bu yüzden Axon 30S modelinin de ekran altı kamera teknolojisi tarafında bir hayli başarılı olacağı iddia ediliyor.

ZTE Axon 30S

Kamera tarafında 64 MP ana kamera, 5 MP makro lens ve 2 MP derinlik lensine sahip olması beklenen modelin, pil tarafında ise 4.430 mAh’lık bir kapasite ile gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan modelin fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Tudum: Netflix’ten Küresel Bir Şölen’i, 24 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de izlemek için ne yapmalı?

. . . . .