200 TL’lik Oyun Bedava Dağıtılıyor: Evet Yine Epic Games (Video)

Epic games bedava oyun

200 TL’lik oyun bedava olarak kullanıcılara dağıtılıyor. Dünyanın en büyük oyun devleri içerisinde yer alan Epic Games bu kampanyayı başlattı. Hadi gelin oyunu nasıl indireceğinize ve diğer detaylara birlikte bakalım.

Epic Games son dönemlerin parlayan yıldızları içerisinde yer alıyor. Şirket neredeyse her gün yeni bir oyunu bedava olarak sunuyor. Böylece kullanıcılar uygun fiyatlarla veya bedava olarak oyun oynama imkanı buluyor. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde bu tür kampanyaların önemi büyük.

Oyun fiyatlarının artış göstermesi ile birlikte Türkiye’deki oyuncular çok daha az Epic Games oyunu almaya başladılar. Şirket hediye kampanyalar ile bu problemi gidermeye çalışıyor. Prey isimli bir oyun, şirket tarafından bedava olarak dağıtılıyor.

200 TL’lik oyun bedava: Prey

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve 2017 yılında piyasaya sürülen bu oyun aksiyon ve macera türünde. 26 Aralık 2021 tarihinde saat 19:00’a kadar bu oyunu indirmeniz gerekiyor. Bahsi geçen saat sonrasında yeniden ücretli hale gelecek. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Ne yazık ki bazı oyuncular bu konuda biraz dikkatsiz davranabiliyor.

Bu oyunda baş kahraman 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan bir uzay istasyonunda uyanıyor. İnsanlığı önemli ölçüde değiştirecek bir deneyin ters gitmesi ile birlikte olaylar gelişiyor. Soluksuz bir macera sunan oyun içerisinde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Her an her şey ters gitmeye başlayabilir.

Prey isimli oyunun sistem gereksinimleri

Bu oyunu oynamak istiyorsanız minimum bazı sistemlere sahip olmanız gerekiyor.

  • Bellek bakımından 8GB RAM yeterli olacaktır
  • Windows 7 işletim sistemi
  • Intel i5-2400 işlemci
  • Ekran kartı GTX 660 2GB veya AMD Radeon 7850 2GB

Elbette bunlar minimum sahip olmanız gereken sistemler. Bilgisayarınızın sistemleri ne kadar iyi olursa oyun deneyiminiz o kadar artacaktır. Bu oyunu Epic Games ana sayfası üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Oyunu oynadıktan sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Haberler:

>> Wordle: Twitter’da Herkesi Çılgına Çeviren Viral Oyun Wordle Nedir, Nasıl Oynanır?

>> Epic Games Bedava Oyun Kampanyası Devam Ediyor: İşte Yeni Oyun (Video)