Samsung Galaxy Z Fold 4 Kılıfı Ortaya Çıktı: İşte Böyle Görünecek!

Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 modelinin kılıfı ortaya çıktı. İşte tasarımı dahil bazı özelliklerine sahip olduğumuz yeni model hakkında detaylar. 

Son zamanlarda katlanabilir modellere olan ilgi bir hayli artmakta. Yalnızca katlanabilir değil, uzayabilir, sarılabilir, bükülebilir vb. her türlü farklı tasarımlara insanlar ilgi duymaya başladı. Bazıları bu durumu, insanların artık hep aynı tasarıma sahip telefonları görmekten sıkıldığı için olarak yorumlasa da, bazıları ise büyüyen telefon ekranlarına bir çözüm için böyle bir teknoloji ihtiyacı olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle büyük ekran hazzını yaşamak isteyen fakat daha küçük bir tasarım arayanlar için bu tarz tasarımlar tercih ediliyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy Z Fold 3 modeli bir hayli ilgi görmüştü.

Söz konusu modelin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri, katlanır ekranının yanı sıra S Pen desteği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor olması idi. Fakat Samsung Note serisinde kullanılan S Pen‘in, Z Fold serisinde çalışmadığını belirtelim. Çünkü söz konusu model, katlanabilir bir ekrana sahip olduğu için, son derece hassas bir yapıya sahip. Henüz tanıtılmasına aylar olan Z Fold 4 modeli hakkında bazı bilgiler edindik. İşte kılıf görselleri sayesinde, en boy oranı gibi tasarımsal bilgilerine sahip olduğumuz yeni katlanır model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Kılıfı Ortaya Çıktı: İşte Böyle Görünecek!

Z Fold 4

Paylaşılan görselleri incelediğimizde, serinin önceki modeli Z Fold 3 modeline göre daha geniş bir ekran ve kasa yapısının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu da, kullanım tarafında daha işlevsel bir modelin bizleri karşılayacağı anlamında geliyor. Çünkü serinin önceki modelinde karşımıza çıkan ana ekranın, dar ve uzun olduğu için kullanımının zor olduğu zaten biliniyordu. Fakat Samsung, bu konuda hayranlarını dinlemiş olacak ki, neredeyse normal ekran kadar geniş bir ana ekran yapısı ile gelebileceğini görmekteyiz. Bu yüzden, serinin önceki modelinde karşımıza çıkan, dar ve uzun bir ekran yerine, Z Fold 4 modelinde daha işlevsel hale geleceğini söyleyebiliriz.

Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Huawei Watch GT3 Pro Spor İnceleme: Premium Tasarım, Güçlü Özellikler!

>> Türkiye ihtimalli Galaxy M13 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!