Türkiye ihtimalli Galaxy M13 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Galaxy M13

Türkiye’de de satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy M13 modelinin yüksek çözünürlüklü render görüntüleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un, 5G destekli akıllı telefonlar için birçok yatırımının olduğunu biliyoruz. Son zamanlarda dolar kurunun artması ile birlikte uygun fiyatlı 5G telefonlara olan ilgi bir ahyli arttı. Samsung’un ise bazı akıllı telefon serilerinin temel amacı, söz konusu 5G destekli akıllı telefonları uygun fiyata sunmak. Galaxy M serisinin ise hem 5G hem de 4G destekli modelleri ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda söz konusu modelin 5G destekli modeli hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Sonunda yeni modelin, daha uygun fiyata satışa sunulacak 4G destekli versiyonu ortaya çıktı. İşte render görüntüleri ve bazı teknik özellikleri ortaya çıkan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye ihtimalli Galaxy M13 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Cihazın ilk olarak render görüntülerini incelediğimizde, serinin 5G destekli versiyonuna benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde damla çentikli ekran tasarımının bizleri karşıladığını belirtelim arka paneline baktığımızda ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bizleri karşılıyor, söz konusu kameraların teknik özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor fakat render görüntüleri ortaya çıkan bir modelin önümüzdeki haftalarda teknik özelliklerin de sızdırılabileceğini belirtelim.

Galaxy M13

Damla çentikli ekran tasarımına sahip olan bu modelin 6.5 inçlik HD+ çözünürlüğüne sahip olduğunu belirtelim. Bazı kaynaklar söz konusu modelin 50 MP ana kamera, 2MP derinlik kamerası ve ultra geniş açılı kameraya sahip olduğunu iddia ediyor. Tabi ki bu bilgilerin henüz söylentiden ibaret olduğun Samsung tarafından herhangi bir resmi açıklama olmadığını ekleyelim. Pil tarafında ise 5000 mAh’lik bir kapasite bizleri karşılıyor. Ayrıca bu pili desteklemek için ise 15W hızlı şarj desteği bulunuyor. İşlemci tarafına baktığımızda, hangi yonganın kullanılacağı henüz bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Google Pixel Fold Bir Kez Daha İptal Oldu: Katlanır Telefon Google İçin Hayal!

>> iPhone 14 Pro Özel Renk Seçeneği İle Gündemde!