Haftanın Yeni Oyunları: Haziranın ilk Haftasında Sniper Geliyor!

Haftanın Yeni Oyunları listemizde yine birçok önemli yapım var

Her hafta olduğu gibi haziranın ilk haftasında da haftanın yeni oyunları listemizi yayınlıyoruz. Kısacası çıkacak birçok önemli oyunla birlikte Sniper Ghost Warrior Contracts 2 dikkat çekiyor.

Ghosts ‘n Goblins: Resurrection (PlayStation 4, Xbox One, PC) – 1 Haziran

Efsane serinin Şubat ayında Nintendo Switch için piyasaya çıkan yeni oyuna sonunda diğer platformlarda kavuşuyoruz. Bu oyunun en büyük iddiası size alıştığınız deneyimi yaşatmak. Bununla birlikte oyun tamamen yeniden yapılan bir hikayeyi karşınıza çıkarıyor. Eski oyunlardan alınan ilhamla yeni bir şey üretme amacı güden Capcom bu oyunla yeni nesle de seriyi sevdirmek amacında.

Operation: Tango (PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC) – 1 Haziran

Özellikle aynı amaç için beraber çalışmayı seven oyuncular için bu hafta Operation: Tango piyasaya çıkıyor. Oyun casusluk temalı bir iş birliği odaklı macera oyunu. Oyunda bir kişi ajan ve bir kişi de hacker rolü alarak görevleri başarmaya çalışıyor. Oyunda uyumlu olmak çok büyük bir öneme sahip.

Stonefly (PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC) – 1 Haziran

Creature in the Well’in yapımcılarının imzasını taşıyan yeni oyun Stonefly da bu hafta piyasada. Kısacası oyun sizi bir aile yadigarını kurtarma arayışında olan Annika Stonefly rolüne koyuyor. Annika, yüzyılın ortalarından kalma modern tasarım ve doğadan ilham alan natüralist bir dünyada pilotluk yapıyor. Ayrıca oyunda istediğiniz şekilde kozmetik ve mekanik ayarlamalar yapacağınız makineler kullanacaksınız.

Pro Cycling Manager 2021 (PC) ve Tour De France 2021 (PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC) – 3 Haziran

İtalya Bisiklet Turu’nu izlediğimiz şu dönemde bisiklet meraklılarının beklediği oyunlar  da piyasaya çıkıyor. Özellikle tam olarak Fransa Bisiklet Turu yaklaşırken konu ile yakından ilgililer de Pro Cycling Manager’in çıkışını bekliyor. Bu oyunda gerçek sporcuları gerçek etaplarda yarıştırabileceksiniz. Yani bu oyun bir sportif direktör olmanın tüm deneyimini size yaşatacak.

Ayrıca bu haftanın bir diğer oyunu da yine aynı firmanın yapımı Tour De France 2021. Bu oyun ise dünyanın en önemli bisiklet yarışına odaklanıyor. Bu yapımı gerçekçi deneyimden çok eğlenceye önem veren bisiklet severlere öneriyoruz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 (PlayStation 4, Xbox One, PC) – 4 Haziran

Haftanın yeni oyunları arasında son olarak sıra bu haftanın bomba yapımında. Uzun mesafeli silah kullanım deneyimini heyecanlı bir hikaye ile birleştiren Sniper serisinin yeni yapımı bu hafta piyasaya çıkacak. Bu oyun özellikle uzun mesafe atıcılığı deneyimini çok yönlü bir şekilde sunmasıyla ünlü bir yapım. Contracts 2, en ölümcül keskin nişancıları bile test etmek için tasarlanmış zorlu görevlere sahip. Üstelik belki de 1500 metre öteden vuracağınız hedefinizden hala gizlenmek zorundasınız. 

Diğer haberler:

>> Microsoft Flight Simulator İndirme Boyutu Yarı Yarıya Düştü

>> Counter Strike: Global Offensive Oyunu Yeni Güncellemelerle Daha Heyecanlı