ABD’li Senatörler Kripto Para Yatırımlarını Açıkladı: Kripto Boğası Çıktılar

ABD'li senatörler kripto para

ABD’li senatörler kripto para konusunda son derece önemli bazı açıklamalar yaptılar. Herkes onların dijital varlıklara düşman olduğunu zannediyordu. Fakat sanılanın aksine onlarda bile bazı kripto para birimleri mevcut.

Her yıl kripto para borsalarının daha fazla büyümeye başladığını biliyoruz. Elbette son 3 aydır yaşanan hacim düşüklüğü nedeniyle daha az kişi bu alana yönelebilir. Fakat genel teknoloji bakımından herkesin geleceği burada gördüğünü söyleyebiliriz.

Özellikle metaverse alanı büyük bir boşluğu dolduracak. ABD’li senatörler kripto para birimleri üzerinden iyi miktarda gelir elde etmek için bazı dijital varlıklara daha fazla yatırım yaptı. Böylece aslında senatörlerin tamamen kriptolara karşı olmadıkları görülmüş oldu.

ABD’li senatörler kripto para yatırımına sahip

Barry moore isimli bir senatör hangi kripto para birimlerine sahip olduğunu söyledi. Öncelikle Ethereum ile başladı. Yaklaşık olarak 15 bin dolar seviyesinde Ethereum yatırımı yaptığını belirtti. Haziran 2021 tarihinde yapılan bu yatırım şimdilerde çok daha değerli hale geldi.

ABD'li senatörler kripto para

Senatörler tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda Dogecoin ve AVAX üzerinde duruldu. Tüm bu senatörlerin özellikle sağlam kripto para projelerine yöneldiği görülüyor. Fakat Dogecoin bu noktada farklılık yaratıyor. Musk tarafından büyük bir destek gören bu kripto para birimi hızlı bir şekilde değer kaybedebiliyor.

Cardano büyük favoriler arasında

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Cardano uzun bir süredir stabil ilerliyordu. Bu kripto para birimi ile ilgili 2022 yılında çok sert ivme yakalayacağı tahmin ediliyor. Özellikle son 4 aydır sürekli bir düşüş eğilimindeydi. Şimdi ise BTC düşmesine rağmen kendisi şu anki seviyeleri korumayı başarıyor.

Dijital varlıklar ABD’li senatörler tarafından bile destek görebiliyor. Bu durum aslında geleceğin nereye doğru şekilleneceğini çok daha net bir şekilde gösteriyor. Peki sizce gelecekte hangi kripto para birimi diğerlerine göre daha fazla kullanılacak. Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Bu 4 Kripto Para Tahminlerin Üzerinde Yükselebilir: İşte Analistin Yorumları

>> Türkiye’nin Profesyonellere Özel İlk Kripto Para Alım Satım Platformu Stablex Faaliyete Başladı