Arnold Schwarzenegger, FUBAR ile Geri Dönüyor! İşte İlk Fragman!

Arnold Schwarzenegger, yakında yeni projesiyle sessizliğini bozmaya hazırlanıyor. Uzun süredir yeni bir projede göremediğimiz aktör, meğerse gizli gizli Netflix’in yeni aksiyon drama serilerinden FUBAR için mesai harcıyormuş. Projeye dair ilk kısa fragman yayınlandı.

Arnold Schwarzenegger, Netflix için hazırlanan yeni dizisi FUBAR ile geri dönüyor. Yapım, 25 Mayıs itibarıyla yayında olacak. Dizinin gizlilik ve suç gibi kavramları ele alacağı bildiriliyor.

Schwarzenegger, FUBAR’da bir CIA ajanı olarak karşımıza çıkıyor. Aktör, emekliliğin eşiğinde olan bir CIA ajanını canlandırıyor, ama ne var ki bir anda ailesine dair önemli bir sırrı öğreniyor. Bu, onu son bir görev için tekrar silahlanmaya itiyor. Dizide aksiyon, gizlilik ve komedi unsurlarının yer alacağı bildiriliyor.

Oyuncu kadrosunda Monica Barbaro, Milan Carter, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Jay Baruchel, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris, Fabiana Udenio ve Gabriel Luna gibi isimlerin olduğunu da belirtelim.

Arnold Schwarzenegger, FUBAR ile Geri Dönüyor! İşte İlk Fragman!

Ünlü aktör, hayranlarına gönderdiği bir bültende, bu proje hakkında bazı ekstra detaylar da paylaştı. Örneğin…

Schwarzenegger, dizinin Toronto’da çekildiğini bildiriyor. Çekimler 4 ay sürmüş ve günde 12-14 saatlik mesailer harcanmış. Aktör, çekimler esnasında 75. yaş kutlamasını da geride bıraktığını ifade ediyor ve ekliyor:

“Nereye gidersem gideyim, insanlar bana hep ‘Ne zaman yeni bir büyük aksiyon komedi filmi yapacaksın” diye soruyorlar. Tıpkı True Lies filmim gibi. Ne zaman Nick Santora bana bu yeni projeyle ilgili senaryoyu gönderdi, anladım ki hayranlarımın ne zamandır benden istediği şey buydu ve nihayet bu yeni proje için daha fazlasını sizle paylaşabiliyorum.”

Evet, dizinin yapım kadrosunda, Reacher ve Prison Break gibi önemli işlere imza atmış Nick Santora da var.

James Cameron’dan gelen Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton itirafı…

Ünlü yönetmen James Cameron, şu sıralar yeni filmi Avatar 2’yle gündemde. Film, an itibarıyla 2.2 milyar doların üzerinde hasılat elde etti ve tüm zamanların en çok gişe hasılatı elde eden filmleri arasında bulunuyor.

Cameron, yeni filminin tanıtım kampanyası kapsamında, zaman zaman röportajlar veriyor. Yakın zamandaki röportajlarından bir tanesinde, son Terminator filmi Dark Fate hakkında da düşüncelerini paylaştı.

Cameron, 2019’da vizyona giren Dark Fate’te yapımcı koltuğunda yer alıyordu ve film, yıllar sonra Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ın bir araya getiren yapım olarak ön plana çıkıyordu.

Düşünce olarak belki heyecan verici olsa da, bu fikrin gişeye yansıması pek iyi olmadı. Zaten meğerse yapımcılar da Arnold Schwarzenegger’ı filmde istemedi. Zira artık genç bir aktör değil.

Cameron, Schwarzenegger ile yakın arkadaş olduğu için böyle bir karara imza atmak istemedi ve ortaya, onun deyimiyle yaşlı amca ve yaşlı teyzelerin izleyebileceği bir film çıktı. Bu da haliyle genç kuşağın es geçilmesi demek. Gerçi filmde pek çok genç oyuncu da bulunuyordu.

Terminator: Dark Fate, gişede sadece 261 milyon dolar hasılat elde edebilmiş ve hayal kırıklığına yol açmıştı.

Cameron, bundan sonra Terminator filmi yapılırsa, “katil robot” değil de “yapay zekâ” odaklı farklı bir serinin başlatılabileceğini de işaret etti.

İlgili Haberler

>> PlayStation VR2 Sorunlu Çıktı! Pek Çok Kullanıcı Mağdur