Apple Watch Series 8, tasarım detayları sızdırıldı!

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 modelinin tasarım detayları hakkında ilk sızıntılar gerçekleşti. İşte yeni modelin ortaya çıkan görselleri.

Giyilebilir teknoloji sektöründe Apple’ın bir hayli önde olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle son modellerinde kullanıcılara sunduğu E-SIM desteği sayesinde son zamanlarda en çok tercih edilen akıllı saatler arasında yerini almaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Apple Watch Series 7 modeli tanıtılmıştı. Hem tasarımı hem sunduğu özellikleri ile ilgi odağı haline gelen 7.seri, bir hayli beğenildi.

Yeni modelin bir sonraki serisi hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Apple Watch Series 8 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Bununla beraber tanıtım tarihine ilişkin de bazı iddialara mevcut. İşte serinin sonraki modeli Apple Watch Series 8 hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Apple Watch Series 8, tasarım detayları sızdırıldı!

Apple Watch Series 8

Apple’ın Watch modellerinin 7. Serisinin tanıtımı üzerinden çok zaman geçmedi. Bu yüzden Watch Series 7 modeli yeni tanıtıldığı için, kullanıcıların tarafından herhangi bir yeni model beklentisi yok. Fakat serinin 8. Modelinin önümüzdeki yılın sonlarına doğru tanıtılacağı iddia edildiği halde bazı tasarım detayları gün yüzüne çıktı.

Apple Watch Series 8

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, Watch Series 8 modelinde çift hoparlör sisteminin bizleri karşıladığını görmekteyiz. Serinin önceki modelinde, saatin yan kısmında tek çizgi bulunmaktaydı. Fakat yeni modelde çift hoparlör karşımıza çıkacak. Bununla beraber ses seviyesi kısmında da beklentilerin üstüne çıkacağı öngörülüyor.

Ortaya çıkan CAD çizimlerinde renklerin sembolik olduğunu belirtelim. Yani Eylül 2022’de tanıtılması beklenen Apple Wat­ch Series 8 modeli, görseldeki renkler ile karşımıza çıkmayabilir. Yeni modelin kullanıcılara sunacağı kesinleşen ilk özelliği yalnızca çift hoparlör çizgisinden ibaret.

Bu ortay acıkan tasarım görüntülerinin henüz kesinleşmediğini de sizlerle paylaşalım. Yani Apple, Watch Series 8 modelinde bambaşka bir tasarım ile de kullanıcıların karşısına çıkabilir. Önümüzdeki aylarda Watch Series 8 modelinin tasarım detaylarına ve sunacağı özelliklere ilişkin yeni özellikler sızdırılacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Apple Tamamen Camdan Akıllı Telefon Üretmek İstiyor: Kırarlar Onu Kırarlar

>> Apple iPhone Tamiri Konusunda Çığır Açacak Yenilik! Kullanıcılar Tamir Yapabilecek