Bu 3 Altcoin Uçmaya Hazır: Herkes Beklemede

Bitcoin düşüş nedeni

Analistler tarafından sürekli olarak gündeme getirilen bu 3 altcoin uçmaya hazırlanıyor. Elbette bunlar tamamen kripto para analistlerinin görüşü. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Kripto para analistleri düzenli olarak bazı dijital varlıkların boğa koşusuna hazır olduğunu söylüyor. MOVR coin bunlardan ilki olarak karşımıza çıkıyor. 600 milyon dolar civarında bir piyasa değeri olan bu kripto para birimi Ethereum ile son derece uyumlu. Bu nedenle çok hızlı bir şekilde yükseleceğini söyleyebiliriz.

Bir diğer önemli kripto para birimi ise FLUX coin oldu. Genellikle her dijital varlık farklı bir işlev için kullanılıyor. Mesela bu kripto para birimi bulut bilişim alanında önemli katkılar sunabilecek potansiyele sahip. Özellikle Google ve Amazon gibi şirketlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Merkezi olmayan bulut sistemleri içerisinde önemli bir yere sahip.

Bu 3 altcoin uçmaya başlayabilir

Gelecekte çok iyi bir konuma gelme ihtimali bulunan GALA coin kripto para analistleri tarafından öneriliyor. NFT oyun sektörünün önde gelen dijital varlıklarından GALA çok kısa bir süre içerisinde sert yükseliş yakalayabilir. Binance platformunda listelendikten hemen sonra yüzde 470 yapmayı başardı. Böylece yatırımcısına iyi miktarda kazanç sağladı.

bu 3 altcoin uçmaya

GALA kripto para birimi yaklaşık olarak 1,3 milyon civarında aktif kullanıcıya sahip. Gala Games şirketinin bir kripto para projesi olan bu dijital varlık 1 milyar dolar civarında piyasa değerine sahip. Bitcoin kaynaklı bir yükselişten sonra para buralara doğru kayabilir. Böylece fiyatı çok daha yukarılara çıkma ihtimaline sahip.

Kripto paralarda bu hafta çok kritik

Kripto para analistleri tarafından yapılan yorumlara göre bu hafta son derece önemli. Bitcoin 50 bin dolar seviyesine yeniden ulaşamazsa bu defa düşüş gelebilir. Ancak aşması halinde tüm bu kripto paraların iyi bir yükseliş yakalayacağı tahmin ediliyor.

Yukarıda bahsettiklerimizden hiçbirisi kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para sektörü tehlikeli olduğu için iyice düşünmenizi ve öyle yatırım yapmanızı öneriyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Bu Hafta Heyecan Doruktaydı: Para Buhar Oldu (7 – 14 Eylül)

>> Google Bu Kripto Para İle Anlaştı: Fiyatı Çok Sert Yükselebilir