Bu Haftanın Yıldız Kriptoları Belli Oldu: Listede Kimler Var

Rusya Bitcoin için yeni

Bu haftanın yıldız kriptoları sonunda belli oldu. Özellikle bazı dijital varlıkların diğerlerine göre çok daha fazla kazandırdığını görüyoruz.

Kripto para birimlerinden kazanç sağlamak mantıklı yatırımcılar için aslında pek zor değil. Fakat yaşanan hızlı yükseliş ve düşüşler nedeniyle zarar eden çok fazla kişi var. Düzenli olarak yayınladığımız en fazla kazandıran ve kaybettiren kripto para birimlerini sıralamaya devam ediyoruz.

Bu hafta en fazla piyasa hacmine sahip olan 100 kripto para birimi içerisinden hangilerinin sağlam bir yükseliş yaptığını ortaya çıkardık. Bu hafta yatırımcısına en çok kazandıran ilk kripto para birimi KNC oldu. Sadece bir hafta içerisinde yüzde 22 düzeyinde yükseliş yakaladı.

Bu haftanın yıldız kriptoları ortaya çıktı

Yıldız dijital varlıklara baktığımızda ikinci sırada EOS yer alıyor. Özellikle Google ile yaptığı bazı ortaklıklar nedeniyle çok fazla ön plana çıkmayı başarmıştı. Bu dijital varlık bu hafta içerisinde kullanıcılara yüzde 8 oranında kazanç sağladı. Kripto para varlıklarının kazançlarına baktığımızda bunun pek önemli olmadığını görüyoruz.

Bu haftanın yıldız kriptoları

GMT en fazla kazandıran bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Bu hafta içerisinde yatırımcısına yaklaşık olarak yüzde 6,46 oranında kazanç sağladı. Piyasa hacmine baktığımızda ise 1,1 milyar dolar seviyesine ulaştığını görüyoruz. Bu hiç azımsanmayacak bir başarı.

AUDI ve Bitcoin Cash

Kullanıcısına en fazla kazanç sağlayan kripto para birimleri içerisinde yer almayı başaran AUDI oldukça seviliyor. Potansiyelin yüksek olması nedeniyle fenomenler tarafından da önerildiğini görüyoruz. Bu hafta içerisinde yüzde 7,81 oranında yükseliş elde etti.

Bitcoin Cash ise sadece bir hafta içerisinde yüzde 7,14 oranında yükseldi. 24 saatlik hacmine baktığımızda 4,1 milyar doları aştığını görüyoruz. Bu seviyeler kripto para devinin hızlı bir şekilde yükselmesini sağladı. Peki sizin bu haftaki favori kripto paralarınız hangileriydi? Yorumlar bölümünden konuyla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Bu Kripto Paranın Düşüşü Yatırımcılara Büyük Zarar Ettirecek

>> Kripto Para Ticareti Opera Tarayıcısı Üzerinden Yapılacak: Devrim Gibi Sistem