Cardano Analisti Yeni Metriklerle Yükselişi İşaret Etti: Geliyor Gelmekte Olan

Kripto para yatırımları

Cardano analisti yeni metriklerle çok ciddi bir yükselişin olacağını söyledi. Ona göre kısa bir süre içerisinde bu kripto para birimi tepelere çıkabilir. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte göz atalım.

Kripto para dünyasında her an her şey mümkün. Mesela Bitcoin 2020 yılının Mart ayında 3 bin dolar seviyelerine kadar düşmüştü. Onun böylesine derin bir düşüş yaşaması diğer kripto paralarda da heyecan yarattı. Birçok kişi kripto para piyasasına küstü. Kimileri ise daha fazla yatırım yaptı. Sonuç olarak şu anda Bitcoin 55 bin dolar düzeyinde.

Ethereum en büyük altcoin olarak biliniyor. Şu sıralar fiyatı yüzde 2 oranında yükselen bu kripto para birimi 3571 dolardan işlem görüyor. Önceki tepe noktalarını aşmaya hazırlanan Ethereum için geri sayım başladı. Cardano ise ondan daha hızlı çıkabilir

Cardano analisti yeni metriklerle yükseliş bekliyor

Bu kripto para birimi ile ilgili yapılan açıklamalara bakıldığında yüzde 10 düzeyinde yükselişin geldiği ve bunun daha da fazla artacağı söyleniyor. Kimileri bu kripto para için 10 dolar tahminlerini yürütüyor. Ancak bunun daha çok manipülasyon olduğunu söyleyebiliriz. Analist Ali Martinez bu konuda daha oturaklı açıklamalara yer veriyor.

Cardano analisti yeni metriklerle

Yaptığı açıklamalarda ADA coin için 2,83 dolar seviyesini işaret ediyor. Ona göre merkezi olmayan stablecoin ve market arasında Cardano çok güçlü bir köprü görevi görüyor. Bu durum onu finans alanında benzersiz bir token transfer sistemi haline getiriyor.

Cardano için geri sayım başladı

Kripto para analisti tarafından yapılan açıklamalara göre ADA ilk etapta 2,46 dolar seviyelerine yükselecek. Hemen ardından 2,53 dolar seviyelerini görecek. Onun bu konuda ısrarcı olmasının nedeni ise 1,12 milyar ADA satın alınmış olması.

Analistlere göre finans alanının devlerinden olan bu kripto para birimi 2,83 dolar yolculuğuna her an başlayabilir. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Not: Yukarıda yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Haberler:

>> En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu (27 Eylül – 4 Ekim)

>> Kripto Para Açıklamaları Herkesi Rahatlattı: ABD Merkez Bankası Kesin Konuştu