En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu (27 Eylül – 4 Ekim)

Kripto paralara vergi

En fazla kazandıran kripto paralar yine gündeme bomba gibi oturmayı başardı. Peki bu hafta hangileri daha fazla ön plana çıktı? İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Düzenli olarak yayınladığımız en çok kazandıran dijital varlıklar serisinde bu hafta ilginç ayrıntılar var. Özellikle bazı kripto para birimlerinin diğerlerine göre çok daha hızlı bir şekilde büyüdüğü görülüyor. Hatta kimileri gerçekten de herkesi şaşırtabilecek düzeyde yükseliş yakaladı.

Kripto para borsaları genellikle haberlere göre şekilleniyor. Eğer olumlu haberler gelirse fiyatlar daha hızlı yükselebiliyor. Elbette mega balinaların rolünü burada unutmamak gerekiyor. Eğer işin içine onlar girdiyse biraz daha farklı durumlar yaşanabiliyor.

En fazla kazandıran kripto paralar: OMG Network OMG ve Axie Infinity AXS

Bu haftanın en çok kazandıranı listesinde ilk sırada OMG coin var. Açıkçası bu kripto para birimi bu kadar sert bir yükseliş yapacağını belli etmedi. Ancak hızlı bir şekilde fiyatının yükselmesi tüm yatırımcıları şaşırttı. 24 saatlik hacim 4.114.021.822 dolar düzeyinde ve bunun rekor olduğunu söyleyebiliriz. Bu kripto para birimine yatırım yapanlar bu hafta yüzde 91,73 oranında kazanç elde etti.

En fazla kazandıran kripto

Kripto para birimleri içerisinde ön plana çıkan bir diğer dijital varlık ise AXS oldu. 24 saatlik hacim 1.445.229.935 dolar düzeyine kadar yükseldi. Böylece yatırımcılar için sürpriz kripto paralar arasında yer aldı. Şu anki fiyatı 136 dolar olan bu kripto para birimi hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor.

QTUM, SOL ve OKB sert yükseliş yakaladı

En hızlı yükselen dijital varlıklar arasına QTUM dahil oldu. Bu kripto para birimi beklenmeyen bir şekilde yüzde 44 düzeyinde artış gösterdi. Son zamanların en hızlı yükselen kripto para birimi ise SOL oldu. Yaklaşık olarak yüzde 27 seviyesinde yükseliş yakalaması onu ön plana çıkardı.

OKB bu hafta yüzde 30 seviyesinde yükseldi. Her hafta en fazla yükselen dijital varlıkları aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Açıklamaları Herkesi Rahatlattı: ABD Merkez Bankası Kesin Konuştu

>> Kripto Paralarda Ekim Ayı Sürprizi Yaşanabilir: Büyük Beklenti Var