Chris Rock, Şimdi de Amber Heard Şakası Yaptı! Yeni Bir Tokat Olayı Olur mu?

Ünlü aktör ve komedyen Chris Rock, büyük yankı uyandıran “tokat” skandalının ardından turneye başladı ve binlerce hayranıyla buluşuyor, onları güldürürken bir yandan da düşündürmeye çalışıyor. Yani tam da eskilerin söylediği gibi. Rock’ın komedi programında, şu sıralar Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard da vardı.

Chris Rock, geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık’taki komedi gösterisinde hayranlarıyla buluştu ve pek çok konuda şakalar yaptı. Bahsettiği konular arasında, şu sıralar eski eşiyle mahkemelik olan oyuncu Amber Heard da vardı.

Bildiğiniz gibi Heard, eski eşi Depp’ten şiddet gördüğünü belirterek mahkemeye başvurmuştu. Sonraki süreçte Depp’in pek çok işi iptal edilmiş ve aktörün zor duruma düştüğü ifade edilmişti. Bunun üzerine de bu kez Depp karşı dava açmıştı ve bu süreç de şu an devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde mahkemede konuşulan bir bilgi, sosyal medyada günlerce gündem olmuş, hatta espri konusu olmuştu. Buna göre Amber Heard, Johnny Depp ile evli olduğu dönemde, bir keresinde yatağa, Depp’in uyuduğu bölgeye büyük tuvaletini yapmıştı. Her ne kadar bunun “başarısız bir şaka girişimi” olabileceğini ifade edenler olsa da, gerçekten skandal boyutunda bir gelişme olarak kayıtlarda yerini almıştı. İşte Chris Rock da gösterisinde bu konudan da bahsetmeyi ihmal etmedi.

Chris Rock, Şimdi de Amber Heard Şakası Yaptı! Yeni Bir Tokat Olayı Olur mu?

“Tüm kadınlara inanın… Ama Amber Heard hariç. Ne yaptı o öyle? O iyi biri olabilir, ama yatağa yaptı yahu. Bir kez yatağa yapan, her şeyden suçludur” diyerek hem izleyicilerini güldürdü hem de “Acaba yeni bir tokat olayı da buradan çıkar mı?” diye düşündürdü.

Bildiğiniz gibi Will Smith, yakın zamanda gerçekleştirilen Oscar töreninde, eşiyle ilgili kırıcı espriler yaptığı gerekçesiyle sahneye çıkmış ve Chris Rock ‘a tokat atmıştı. Tokat karşısında bir hamle yapmayan Rock, sunumuna devam etmiş ve sonrasında günlerce sosyal medyanın gündeminde yer almıştı. Bu hareketi sonrası özür dileyen Will Smith’e Oscar organizasyonlarına 10 sene boyunca katılamama cezası verilmiş ve çoğu film projesi de durdurulmuştu.

Chris Rock, kişilere topluca yüklenilmesi ve yasaklama – engelleme kültürüne de karşı olduğunu belirtmeyi ihmal etmedi.

Son olarak da şunu dedi:

“İnsanlar der ki, sözler acıtır. Birisi sözler canını acıtır diyorsa, bilin ki daha önce yüzüne hiç yumruk yememiştir.”

İlgili Haberler

>> Elon Musk, Twitter ‘ı Almaktan Vazgeçer mi?