Cyberpunk 2077 Güncellemesi Tüm Dikkatleri Üstüne Çekti: İşte O Güncelleme

Cyberpunk 2077'yi Keanu Reeves Bile Oynamamış. Oyunculara Yalan Söylenildi

Cyberpunk 2077 güncellemesi dikkatleri büyük oranda üzerine çekmeyi başardı. Hadi gelin hem bu güncellemeye hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Cyberpunk 2077 ile ilgili güncelleme iddiaları uzun bir süredir gündemdeki yerini koruyordu. Fakat oyunun hatalar nedeniyle neredeyse fiyaskoya dönüşmesi daha fazla konuşuldu. Bildiğiniz üzere bu oyunda çok fazla teknik ve yazılımsal hatalar yapılmıştı.

Yaklaşık olarak 8 yıl bekletilen oyun her ne kadar piyasaya vaktinde çıkarılsa bile yine de hatalar görmemezlikten gelinmedi. Oyunda ortaya çıkan hataları az da olsa örtbas edebilecek bir güncelleme yapıldı.

Cyberpunk 2077 güncellemesi yeni bir atmosfer sağlıyor

Bu oyunun geliştiricileri Climate Change dedikleri bir yeni mod eklediler. Hava durumunu tamamen değiştiren güncelleme sayesinde gerçekten de 2077 yıllarında yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Tamamen distopik bir dünya bu güncelleme ile kullanıcılara sunuldu.

Cyberpunk 2077 güncellemesi
Bilim insanları önümüzdeki 100 yıl içerisinde iklimde çok sert değişimlerin yaşanacağını düşünüyor. Hatta şu anda Türkiye’nin ikliminde bile çok sert değişimler ortaya çıktı. Mesela ülkedeki iklim ılıman yerine tropikal oldu. Böylesine radikal bir değişim elbette oyunlara da yansıyacaktı. Kirli, sisli, zehirli sis ve bulutlu bir hava bu oyunda bizleri karşılayacak.

Cyberpunk 2077 kullanıcı sayısını artırmak istiyor

Dünyanın en çok merak uyandıran oyunlarından Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri bakımından da oldukça gelişmiş isteklerde bulunuyor. Fakat kullanıcıların tüm bu istekleri karşılamasına rağmen sorunsuz oyun deneyimi yaşayamaması adeta büyük bir trajedi.

Blade Runner evrenindeki gibi distopik bir dünyaya geçiş sağlayan bu oyun, archive > pc > patch dizinine yerleştirilen mod ile daha esrarengiz bir hava kazanabiliyor. Cyberpunk 2077 güncellemesi her açıdan birçok avantaj sağlayacak. Stabilizasyon ile birlikte oyundaki hatalar önemli ölçüde giderilmiş olacak.

Son olarak oyundaki hava değişiminin hemen yaşanmadığını söyleyelim. Biraz zaman harcadıktan sonra oyunda hava değişikliği ortaya çıkacaktır. Oyunda çok fazla hava durumu yer alacak. “Cyberpunk 2077 güncellemesi” ile alakalı sizin düşünceleriniz neler? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> GeForce Now Chrome Tarayıcılar ve M1 Maclere Geldi

>> Epic Games Store 749 Milyon Ücretsiz Oyun Dağıttı