Disney+ Fiyatlarına Zam Geliyor! Reklamlı Versiyon da Olacak

Popüler streaming platformlarından Disney+ abonelik fiyatlarına zam geliyor. Cnet’te yer alan habere göre platform, aralık ayından itibaren yeni fiyatlar sunacak. Ayrıca, reklamlı gösterim modeli de olacak.

Disney+ fiyatlarına zam geliyor. Popüler streaming platformu, aralık ayından itibaren yeni fiyatlarıyla hizmet verecek.

Kasım 2019’da 7 dolardan başlayan abonelik fiyatları, Mart 2021’de 8 dolara yükseltilmişti. Gelelim yakında uygulanacak tarifelere…

8 Aralık tarihinden itibaren platformun aylık 8 dolarlık tarifesi “reklamlı tarife” olarak hizmet vermeye başlayacak. Yani hem aylık ücret ödeyeceksiniz hem de izlediğiniz içeriklerde reklamlar da gösterilecek.

“Ben reklam görmek istemiyorum” diyorsanız, öyleyse ayda 3 dolar daha fazla vererek 11 dolar ödemeli ya da senelik tarife olarak 80 dolar ödemelisiniz. Bunlar, tabii ki yurt dışı tarifeleri. Türkiye için bir zam olur mu, henüz bu konuda bir duyuru bulunmuyor.

Disney+, yakın zamanda Türkiye’de de faaliyetlere başladı. Peki fiyatlar nasıl?

Disney+ servisinin aylık üyelik fiyatı, ülkemizde 35 TL. Eğer 12 aylık, yani 1 yıllık abonelik taahhüt ederseniz, 350 TL ödemelisiniz ve böylece 12 ay fiyatına 10 ay ödemiş oluyorsunuz. 2 aylık bir avantajınız oluyor.

Disney+, mobil platformdan PC’lere, akıllı televizyonlardan tabletlere kadar hemen her noktada kolaylıkla kullanılabiliyor.

Disney+ Fiyatlarına Zam Geliyor! Reklamlı Versiyon da Olacak

Platform hakkında bunları biliyor musunuz? İşte merak edilen detaylar…

Disney+; Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içeriklerin yer aldığı dijital yayın platformudur.

Standart üyelik paketi kapsamında birçok ayrıcalık sunuyor:

– Başka hiçbir yerde izleyemeyeceğin orijinal içerikler, gişe filmleri, bir solukta izlenebilecek diziler ve programlar, atıştırmalık kısa içerikler ve ilham verici belgeseller.

– 10 cihaza ve 7 ayrı profile kadar sınırsız indirme imkanı.

– Uyumlu cihazlarda hiçbir ek ücret ödemeden 4K UHD çözünürlükte Dolby Vision ve Dolby Atmos desteğiyle izleme imkanı.

– Özel çocuk profilleri içeren kapsamlı ebeveyn kontrol sistemi.

– Aynı anda 4 ekranda izleme imkanı.

  • GroupWatch özelliğiyle altı arkadaşınla sanal izleme partileri düzenleme imkanı.

İlgili Haberler

>> Şimdi de Langya Virüsü Çıktı. Yine Çin’den! Peki Belirtiler Neler?