En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu: Toplam Piyasa Değeri Artıyor (4 – 11 Mayıs)

Çılgın Bitcoin tahmini

En fazla kazandıran kripto paralar CoinMarketCap verilerine göre ortaya çıktı. Bazı kriptolar son derece iyi miktarlarda kazanç sağladı. Özellikle bir tanesi hayret uyandıracak cinsten yükseldi. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Kripto paraların geçmişi çok eskiye dayanmıyor. Henüz 12 yıllık bir geçmişi olan kripto dünyası geleceğin para birimi olarak gösteriliyor. Dijitalleşme ile birlikte önemlerinin daha fazla artması bekleniyor. Şimdiden bazıları ciddi değerlenme kazandı bile. Özellikle bazıları tahmin edilenin çok daha üstüne çıktı.

Bu haftaki kazandıranlar listesinde ilk sırada SHIB coin yer alıyor. Haftalık değişim yüzde 778,76 seviyesinde ve bu gerçekten de son derece yüksek. Elon Musk etkisi bariz bir şekilde hissediliyor. Onun bu tür coinlere verdiği destek fiyatların ve hacminin artmasını sağlıyor.

En fazla kazandıran kripto paralar listesi kabarık

En fazla kazandıran kripto para ise BCD oldu. Bu kripto para biriminde yaklaşık olarak Haftalık değişim yüzde 266,94 seviyesinde. Böyle bir rakama herhangi bir kripto paranın ulaşması son derece zor. TEL coin ise en fazla artanlar listesinde yer alıyor. Haftalık değişimin yaklaşık olarak yüzde 229,09 seviyelerinde olması büyük dikkat çekti.

En fazla kazandıran kripto

Bir diğer önemli coin ETC oldu. Bu kripto para birimi 180 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ethereum yükselişi ile birlikte onda da bazı yükselme işaretleri geldi ve sonuç olarak çok ciddi bir değerlenme kazandı. Yaklaşık olarak yüzde 162 oranında bir artış yaşandı.

Kripto paralarda yükseliş beklentisi devam ediyor

Bu hafta yükseliş yakalayan en önemli kripto paralardan birisi de QTUM oldu. Bu kripto para birimi yaklaşık olarak 40 dolar seviyelerine kadar ulaştı. EOS ise bir diğer yıldızdı. Demirbaş kripto paralar içerisinde yer alan EOS 15 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Birçok analist bu yükselişlerin devam edeceği görüşünde.

Herkesin mutlaka favori bir kripto parası vardır. Peki sizin en favori kripto paranız hangisi? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Hazine Bakanlığı Kripto Para Vergileri Hakkında Konuştu: Geliyor Gelmekte Olan

>> Ethereum Classic Sert Yükselişe Devam Ediyor: Nereye Kadar Yükselecek