Ethereum ve Dogecoin Fiyat Tahminleri Herkesi Çok Şaşırttı: ETC Bonus

Bitcoin düşüş nedeni

Ethereum ve Dogecoin kripto para dünyasında en fazla yatırım yapılan dijital varlıklar içerisinde yer alıyor. Peki bu kripto paralar ile ilgili yorumlar neler? İşte merak edilen bütün detaylar.

Kripto para dünyası belki de en belirsiz dönemlerden bir tanesini yaşıyor. Herhangi bir trend doğrultusunda düşüş veya yükseliş olduğunu tahmin edebilirsiniz. Ancak bugünlerde böyle bir tahmin yapmak neredeyse imkansız. Kripto para dünyası hızlı bir yükseliş beklerken aniden düşüş eğilimi ortaya çıktı.

18 Kasım 2020 tarihinde haftalık en düşük seviyelerine kadar gerileyen kripto para birimleri bugün yine düşüşe devam ediyor. Ethereum 4 bin doların üzerinde kalmak için büyük çaba harcıyor. Analistler bu kripto para devinin 4500 doları ilk etapta hedef olarak göreceğini tahmin ediyor.

Ethereum ve Dogecoin fiyat tahminleri

Yapılan analizlere bakıldığında karşımıza ETC sürprizi çıkıyor. Ethereum Classic olarak bilinen bu kripto para birimi 9 Kasım 2021 tarihinde yüzde 40 seviyelerinde yükseliş yakalamıştı. Onun bu yükselişi devam etmedi ve aşağı doğru düşüş başladı. Analistler yükseliş olması halinde bu kripto para birimi için 51,5 doları hedefliyor.

Ethereum ve Dogecoin kripto

En çok göze çarpan bir diğer kripto para devi ise Dogecoin oldu. 28 Ekim 2021 tarihinde 11 haftanın en yüksek seviyesine ulaşan bu kripto para devi yüzde 72 oranında kazanç getirdi. Hacimli satışları nedeniyle 28 Ekim 2021 tarihinden 18 Kasım 2021 tarihine kadar fiyatı büyük oranda düştü.

Analistler yükseliş beklentisini tekrarlıyor

Bugünlerde ne yazık ki sert düşüşler var. Ancak analistler önümüzdeki günlerde iyi bir yükseliş yakalanma ihtimali olduğunu söylüyor. 2021 yılının sonlarına doğru ciddi bir yükseliş eğilimi var. Fakat Bitcoin kaynaklı düşüşler buna pek izin vermiyor.

Ethereum başta olmak üzere tüm altcoinler sert düşüşlere sahne oldu. Ancak bunun geçici olduğunu düşünüyorlar. Peki sizin kripto paraların 2021 sonundaki hedefleri için tahminleriniz neler?

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Düşüş Durdurulamıyor: Boğaların Gözleri Yaşlı

>> Kripto Paralara Vergi Geliyor İddiası Borsayı Kana Buladı: Ethereum, Holo, Solana ve Doge