En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu (7 – 14 Eylül)

Kripto paralara vergi

En fazla kazandıran kripto paralar belli oldu. Bazı coinlerin beklendiği gibi iyi miktarda kazandırdığını görüyoruz. Kimileri ise ne yazık ki kaybettirdi. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Bütün kripto para borsaları büyük tehlikeler barındırıyor. Hiç beklemediğiniz bir anda sert düşüşler nedeniyle paranızın tamamını kaybedebilirsiniz. Aynı şekilde iyi bir miktar daha kazanç sağlamanız mümkün. Bu nedenle kripto paralara yatırım yapan kullanıcıların mutlaka dikkatli bir şekilde hareket etmesi gerekiyor.

Özellikle belirsizliğin olduğu dönemlerde düşüşler veya yükselişler daha sert yaşanabiliyor. Bu hafta ise çoğunlukla düşüş vardı. Ancak bazı kripto para birimleri kullanıcılarına kazandırmayı başardı.

En fazla kazandıran kripto paralar: ONE, QNT ve ATOM

Bu haftanın en çok kazandıran dijital varlıkları arasında ONE coin rüzgarı esiyor. Geliştiricisinin Stephen Tse olduğu bu kripto para birimi 24 saatlik hacim bakımından oldukça iyi durumda. Bu hafta yatırımcısına yüzde 50 düzeyinde gelir sağladı. Kazanç sağlayan bir diğer önemli kripto para birimi ise QNT oldu.

En fazla kazandıran kripto

Bu kripto paraya yatırım yapan bir kişi şu anda haftalık olarak yüzde 36 seviyesinde kazanç elde etti. QNT 24 saatlik hacmi ise 166 milyon dolar düzeyinde. ATOM coin en fazla kazandıran bir diğer kripto para olarak karşımıza çıktı. Bu hafta yatırımcısına yüzde 32 düzeyinde kazanç sağladı. Genel olarak değerlendirildiğinde iyi bir rakam olduğunu söyleyebiliriz.

AVAX ve EGLD yatırımcısına bol kazandırdı

AVAX ve EGLD bu haftanın sürpriz kripto paraları olarak karşımıza çıktı. EGLD haftalık olarak yüzde 62 düzeyinde yükseliş elde etti. Hacim olarak eskisine göre en az 3 kat arttığını söyleyebiliriz. Bu kripto para birimi için böylesine ciddi bir yükseliş beklenmiyordu.

Yükselen coinlerden sonuncusu AVAX oldu. Bu kripto para birimi bu hafta yüzde 32 seviyesinde yükseliş elde etti. Böylece iyi bir getiri sağladığını söyleyebiliriz. Tüm bu kripto para birimleri arasında sizin favoriniz hangisi?

İlgili Haberler:

>> Kripto Para Boğa Sezonu Ne Zaman Sona Erecek: Analistler Açıkladı

>> Cardano fiyat tahmini iştahları kabartıyor: Bakın hangi seviyelere gelecek