OnePlus 11 Serisinin Fragmanı Yayınlandı: Tasarım Harikası!

OnePlus 11r

OnePlus 11 serisinin resmî teaser görüntüleri yayınlandı. İşte yakında tanıtılacak yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus enüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

OnePlus’ın 11 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntülerinin yanı sıra teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ait de ortaya çıkan detaylar mevcut. İşte yakında tanıtılması beklenen ve fragmanı yayınlanan OnePlus 11 serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 11 Serisinin Fragmanı Yayınlandı: Tasarım Harikası!

Uzun süredir söz konusu model hakkında birçok sızıntıya sahip olmuştuk. Sonunda marka, OnePlus 11 modelinin teaser videosunu yayınladı. 13 saniyelik kısa bir video ile karşımıza çıkan OnePlus 11 modelini yakın hatlarıyla karşımıza çıkan kamera detaylarının, sevenleri ile paylaşıldığını görüyoruz. Özellikle kamera tarafında üzerinde özel olarak çalışılmış. Tasarım ayrıntılarını değerlendirdiğimizde ise bir hayli hoş olduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber söz konusu modelin iki farklı renk seçeneği ile geleceği biliniyor. Siyah bir yeşil olmak üzere iki farklı renkle gelecek modelin teknik özellikleri de sızdırılmış durumda.

OnePlus 11

İlk olarak seriye ait iki modelin de Qualcomm imzası taşıyan Snapdraogn 8 Gen 2 yongasından güç alacağı kesinleşti. Android camiasının en güçlü işlemcisi olarak kabul edilen 8 Gen 2 yongası, özellikle performans tarafında söz konusu serinin, en güçlü akıllı telefonlar arasında yer almasını sağlayacak. Ayrıca bu işlemciyi desteklemek için ise 16 GB RAM bellek yer alacak. Genellikle 12 GB RAM, amiral gemisi akıllı telefonlar için yeterli olarak görülüyordu. Fakat OnePlus bu konuda 11 serisine eli bol davranmış ve 16 GB RAM’i iki modele de yerleştirmiş. Depolama tarafında ise 256 GB’lık depolama yer alıyor.

Önümüzdeki günlerde yeni serinin fiyatı hakkında da daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Son zamanlarda ülkemizde satışa sunulan OnePlus modellerinin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden OnePlus 11 serisinin de ülkemize giriş yapacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeli Türkiye ihtimali üzerine de yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Oppo Find X6 Kamera Tarafında Rakip Tanımayacak!