Ethereum Kurucusu Elon Musk Hakkında İlginç Açıklamalarda Bulundu: Kimse Böyle Açıklamalar Beklemiyordu

Ethereum için yeni zirveler

Ethereum kurucusu Elon Musk ile ilgili pek beklenmeyen açıklamalarda bulundu. Özellikle son dönemlerde yaşanan gelişmeler onun da ana gündem maddelerinden bir tanesiydi. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

.

Dünya çapında dikkate değer görülen en büyük kripto para birimlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz Ethereum ve türevleridir. Binlerce kripto para projesi içerisinde ilk sıralara yerleşmeyi başaran Ethereum kurucusu ile de dikkatleri üzerine çekti. Vitalik Buterin bu kripto para biriminin kurucusu ve medyada tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Onun son olarak yaptığı yorumlar Elon Musk ile ilgiliydi. Ayrıca son dönemlerde kripto para borsalarında yaşanan bazı sorunlara da parmak bastı. Bitcoin ve Dogecoin hakkında yorum yaparak görüşlerini dile getirmeye başladı. Onun ilk olarak vurguladığı ise Elon Musk – Dogecoin ilişkisiydi.

Ethereum kurucusu Elon Musk hakkında olumsuz konuşmadı

Yapılan açıklamalarda dünyanın en genç kripto milyarderi açıkçası beklendiği gibi sert konuşmadı. Elon Musk için şüpheli bulunmadığı ifadelerini kullandı. Ona göre yaptığı paylaşımlar kesinlikle şüpheli değil. Ayrıca onun art niyetli olmadığını düşünüyor.

Vitalik Buterin tarafından asıl vurgulanan kısım ise kripto paralarda yaşanan ataklardı. Ona göre kripto para borsaları şu anda büyük bir balon haline geldi. Bu balonun nerede patlayacağı ise henüz net değil. Ancak ona göre hiçbir şey sonsuza kadar devam etmez. Elon Musk ile ilgiliyse etkisinin sonsuza kadar sürmeyeceğini söyledi. Musk’ın 100 milyar dolar civarında serveti onun insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Ethereum kurucusu piyasaların yaşadığı ani değişimleri eleştirdi

Vitalik Buterin tarafından vurgulanan detay aslında kripto para borsalarının balon olduğuydu. Ona göre dijital varlıkların bir an önce rayına oturması ve stabil hale gelmesi gerekiyor. Aksi halde bu balon tahmin edilmeyen bir yerde patlayabilir.

Peki siz kripto para borsaları ve dijital varlıkları balon olarak görüyor musunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> STOPELON Coin Nedir ve Nereden Alınır: Elon Musk’ı Durdurmak İçin Kripto Para Ürettiler

>> SHIB Coin Ethereum Kurucusu İle Savaş Halinde: Bu Sefer Çok Farklı Bir Gelişme Var


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here