Hackerlar Elon Musk’a Savaş Açtı: Anonymous Açıklama Yaptı (Video)

Twitch hackerların elinde

Hackerlar Elon Musk’a savaş açarak büyük bir mücadele başlattı. Özellikle son dönemlerde Musk hedef tahtasındaydı. Anonymous da işin içine girdi.

Elon Musk dünyanın en ünlü girişimcileri içerisinde yer alıyor. Onun tarafından kurulan Tesla şirketi elektrikli araç konusunda zirve sayılabilir. SpaceX ise uzay alanında NASA ile birlikte başarılı işler ortaya çıkarıyor. Ancak tüm bunlara rağmen ünlü milyarder Bitcoin ile ilgili tuhaf mesajlar atıyordu.

Onunla ilgili olumlu konuşan kişiler yavaş yavaş olumsuz yorumlar yapmaya başladı. Özellikle Dogecoin ve Bitcoin ile ilgili yaptığı manipülasyonlar kripto para yatırımcılarını ciddi ölçüde zarara uğrattı. Tüm bunlar üzerine hackerlar kendisine savaş ilan etti.

Hackerlar Elon Musk’a savaş açarak ağır sözler söyledi

Anonymous dünyanın en büyük hacker grupları içerisinde yer alıyor. Özellikle devletlere yaptıkları saldırılar onların tanınmasını sağladı. Şimdi ise Elon Musk hedef tahtasına oturdu. Onlara göre bu adam şımarık milyarderlerden bir diğeri. Kendisinin çok ciddi bir özelliği yok.

Anonymous tarafından yayınlanan videoyu hemen aşağıya bıraktık. Bu videoda kendilerinin Musk’ı açık bir şekilde tehdit ettiği görülüyor. Tüm bunlara ek olarak onun yeşil bir şirket kurucusu olmadığı ifade edildi. Kendisi çevre kirliliğini önemsemiyor ve sadece sosyal medya üzerinden tuhaf paylaşımlar yaptığı için bu kadar tanınıyor.

Kripto para yatırımcılarının malına çöktüğü söylendi

Hackerlar onun Güney Afrika topraklarında madenlerde çalıştırılan çocuklardan elektrikli araç bataryası elde ettiğini söyledi. Ayrıca kripto para piyasası ile oynamasının birçok insanın hayatını mahvettiğine vurgu yapıldı. Grubun onunla ilgili eleştirileri sadece bunlardan ibaret değil.

Yayınladıkları videoda küfür olmayan ancak küfür etkisi yaratan cümleler yer alıyordu. Son olarak onun ortamın en akıllısı olduğunu sandığını söylediler. Sonunda kendisine denk bir rakip bulduğunu ve büyük bir ordu ile karşılaştığını ifade ettiler. Devletlere ve büyük şirketlere saldırmaları ile bilinen bu grup asla hafife alınmamalı. Elon Musk ile alakalı nasıl bir çalışma yapacakları henüz bilinmese bile yine de durum ürkütücü.

İlgili Haberler:

>> Finansbank Garanti veya Turkcell Kullanıyorsanız Bu Habere Dikkat: Milyonlarca Kişinin Bilgileri Çalınmış Olabilir

>> ABD Askerleri Nükleer Silahları Nereye Sakladıklarını İtiraf Etti: Tarihin En Büyük Güvenlik Açığı


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here