Kripto Paralarda Fiyat Tahminleri Tutacak Mı? (ETH, ADA, XRP, BTC)

Kripto paralara vergi

Kripto paralarda fiyat tahminleri analistler tarafından ortaya atıldı. Peki gerçekten de bu tahminlerin tutma olasılığı var mı? Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte göz atalım.

Bitcoin boğası ile birlikte 64 bin dolar seviyeleri görüldü. Fiyatın buralara kadar çıkması kullanıcılarda pozitif bir etki yarattı. Böylece 2021 yılı kripto paralarda gerçek bir boğa sezonu olarak görüldü. Ancak Çin yasakları nedeniyle bazı gerilemeler meydana geldi. Kimi kripto para birimleri tahmin edilenden çok daha fazla düştü.

Analist Rakesh Upadhyay tarafından yapılan açıklamalara bakıldığında Ethereum ilk olarak göze çarpıyor. Bu kripto para biriminin en azından ilk etapta 3291 dolara kadar çıkması bekleniyor. Hemen ardından 3676 dolar seviyeleri gelebilir. Lider Altcoin birçok kripto para için vazgeçilmez bir konuma sahip.

Kripto paralarda fiyat tahminleri abartılı değil

Yapılan tahminlere baktığımızda Cardano için 2,27 ila 1,94 dolar seviyeleri şu an gerçek zamanlı olarak görülüyor. Yaptığı güncellemeler sayesinde hızlı bir yükseliş yakalayan bu kripto para birimi için ilk etapta 2,47 dolar seviyesi ufukta görünüyor. Hemen ardından 5 dolar seviyesine kadar çıkması bekleniyor.

Kripto paralarda fiyat tahminleri

XRP en çok merak edilen kripto paralar arasında yer alıyor. Özellikle SEC davası nedeniyle çok zor zamanlar yaşayan bu kripto para birimi 1 dolarda kalabilmek için büyük bir mücadele sergiliyor. Boğaların geçmişte birkaç kez 1 dolar seviyesini aşmış olmaları umut yaratıyor. Analistler ilk etapta 1,1 dolar seviyelerini göreceğini düşünüyor.

Bitcoin için çanlar çalmaya başladı

Kripto paraların lideri olarak görülen Bitcoin için bazı analistler vakit geldi diyor. Özellikle mega balinalar bu kripto paradan bol bir şekilde alıyor. Böylece kripto para birimi üzerindeki balina etkisi artıyor diyebiliriz.

Kurumsal şirketlerin Bitcoin ile ilgili kararlar alması onun fiyatında önemli bir yükseliş sağlıyor. Eğer böyle devam ederse 100 bin dolar düzeyine ulaşabilir.

Not: Burada anlatılanların hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Ekim Ayı Sürprizi Yaşanabilir: Büyük Beklenti Var

>> Alibaba Satış Yasağı Kripto Para Dünyasını Kötü Etkiledi: Çin Uslu Durmuyor