Fenerbahçe ve Paribu Kripto Para Konusunda Anlaşmak Üzere: Gerisini Galatasaray Düşünsün

Fenerbahçe ve Paribu kripto

Fenerbahçe ve Paribu kripto para ile ilgili çalışmalarını devam ettiriyor. Özellikle son dönemlerde Fenerbahçe bu alanda çok kararlıydı. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en önemli spor kulüpleri içerisinde yer alan Fenerbahçe kendi kripto parasını henüz çıkaramadı. Bu konuda kulüp çok fazla eleştiri alıyor. Her ne kadar Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tarafından kendi kripto paralarını geç çıkarmalarını iyi bir şey olduğu anlatılsa bile yine de taraftarlar tepki gösteriyor.

Tüm bu tartışmaları geride bırakıp önemli bir haber geldiğini söyleyelim. Türkiye’nin en büyük kripto para borsaları içerisinde yer alan Paribu yine ülkenin en büyük spor kulüplerinden bir tanesi ile anlaştı. Kısa süre içerisinde Fenercoin isimli bir kripto paranın üretimi yapılabilir. Bu konuda heyecan dorukta diyebiliriz.

Fenerbahçe ve Paribu kripto para ile ilgili görüşmelere devam ediyor

Türkiye’de birçok kripto para şirketi var. Bunlardan bazıları kullanıcılara önemli oranda destek sunarken kimileri ise dolandırıcılık faaliyeti yürütüyor. Paribu, BtcTurk ve Bitci gibi platformlar şimdiye kadar genellikle güvenilir olarak adlandırıldı. Fenerbahçe bu kripto para şirketlerinden bir tanesi ile anlaşma yolunda.

Fenerbahçe ve Paribu kripto

Paribu ile anlaşıp kendi kripto parasını üretmeyi düşünen Fenerbahçe konuyla ilgili bazı önemli açıklamalara yer verdi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç en geç 10 gün içerisinde bu kripto paranın kullanıcılara sunulacağını söyledi. Ancak Bitci gibi bazı kripto para şirketleri de teklifler sunarak Fenerbahçe ile anlaşmaya çalışıyor. Paribu ile 200 milyon TL’lik anlaşma masada hazır dururken Bitci 400 milyon dolar ile el yükseltti.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç önemli bir uyarıda bulundu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç çıkarılacak olan yeni kripto para ile ilgili önemli bir uyarıda bulundu. Kendisi resmi açıklama gelmedikçe Fenerbahçe’nin kripto parasını satanlara inanmamaları gerektiğini ifade etti. Yakında kulüp kendi resmi hesaplarından açıklama yapacaktır.

Bu kripto para biriminin nasıl bir fiyat ile piyasaya sunulacağı merak ediliyor. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bitcoin İçin Bu Seviyelere Çok Dikkat Edin: Yatırımcılar Kripto Para Piyasasına Geri Dönüyor

>> 10 Kat Artacak Altcoinler Belli Oldu: Analistler Bu Kripto Paralara Dikkat Çekiyor