Sedat Peker Kripto Parası Üretildi: Sedat Peker Coin Piyasada Yükseliyor

Sedat Peker'in sosyal medya

Şu sıralar gündemdeki yerini korumaya devam eden Sedat Peker, kripto parası ile ortaya çıktı. Kimse henüz bu kripto para biriminin kimler tarafından üretildiğini ve amaçlarının ne olduğunu bilmiyor. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

Suç örgütü lideri olarak görülen Sedat Peker Türkiye gündemini büyük oranda meşgul ediyor. Neredeyse herkes onunla yatıp adeta onunla kalkıyor. Hafta sonları yayınladığı videolar ile bilinen Peker şimdiden ciddi bir popülerlik kazandı bile. Videoları çoğu zaman 2 milyon civarında izleniyor. Durum böyle olunca onun bu popülerliğinden yararlanmak isteyenler ortaya çıktı.

Sedat Peker ile ilgili YouTube üzerinden bazı yayınlar yapılıyor. Özellikle fenomenler onun popülerliğinden yararlanmaya çalışıyor. Ancak hiç kimse bugüne kadar onunla ilgili bir kripto para üretmedi. İlk defa Meme token türünde böyle bir kripto para piyasaya sürüldü.

Sedat Peker kripto parası şimdiden yükselmeye başladı

Tuhaf bir şekilde organize suç örgütü lideri için çıkarılan kripto para hızlıca büyüdü. Şu anda yaklaşık olarak 364 bin dolarlık pazar büyüklüğü bulunuyor. Ayrıca likiditesi değerlendirildiğinde ise 9,5 bin dolar seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz.

Sedat Peker kripto parası

Onun bu kadar popüler olduğunu görenler bu sefer de Reis Sedat Peker Coin piyasaya sundu. Artık işlerin iyice komik hale geldiğini söyleyebiliriz. Meme tokenler olarak adlandırılan bu tür kripto paralar daha çok Elon Musk ile gündeme geldi. Onun Dogecoin üzerinden paylaşımlar yapması ve meme token birimlerinin fiyatını artırması büyük dikkat çekmişti.

Sedat Peker video yayınlandığında fiyatı artabilir

Bu kripto para biriminin Sedat Peker tarafından yayınlanan videolara bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer kendisi tarafından yeni videolar YouTube üzerinden paylaşılırsa muhtemelen kripto parasının değeri artacaktır.

Henüz kimse bu kripto para biriminin kim tarafından üretildiğini bilmiyor. Ancak zamanla amacı ortaya çıkacaktır. Peki sizce böyle bir kripto para biriminin üretilmesi sektörün ciddiyetini zedeliyor mu? Konu ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Elon Musk Bitcoin Madenciliği Hakkında Şaşkınlık Yaratacak Açıklamalar Yaptı: Madencilik Kuralları Yeniden Yazılıyor

>> Bankalar Kripto Para Müdahaleleri Hakkında Açıklama Yaptı: Çin Faktörü Çok Güçlü