Gizemli OnePlus modeli, Dimensity 1200 yonga setine sahip olacak

Gizemli OnePlus modeli,
Google News Abone Ol

Gizemli OnePlus modeli hakkında ilk ayrıntılar ortaya çıktı. İddialara göre yeni model MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 1200 yonga setine sahip olacak. İşte hakkında bazı temel özellikler ortaya çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

OnePlus, her bütçeye akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Son yıllarda bazı OnePlus modellerinin ülkemizde satıldığını biliyoruz. Fakat OnePlus 7 serisinden sonra, söz konusu marka, resmî olarak modellerini getirmemeye başladı. Bazı ithalatçılar tarafından yeni OnePlus modellerini görsek de, söz konusu satıcıların resmî OnePlus satıcısı ile alakası olmadığını belirtelim. Yani söz konusu model ülkemizde satışa sunulsa dahi, garanti kapsamı çerçevesinde dikkat etmeniz gereken hususlar mevcut. Modelimize geldiğimizde ise, yakında tanıtılması beklenen gizemli OnePlus modelinin bazı temel özelliklerinin ortaya çıktığı görülüyor. Ayrıca yeni modelde bulunacak olan performans odaklı işlemci de belli oldu. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Gizemli OnePlus modeli, Dimensity 1200 yonga setine sahip olacak

Çin sosyal medya platformu Weibo’da, Digital Chat Station kaynağı tarafından, yeni model hakkında bazı detaylar sızdırıldı. İddialara göre yeni OnePlus modeli, MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 1200 yongasına sahip olacak. Yeni OnePlus modelinin ekranı hakkında henüz render görüntülerinin sızdırılmadığını belirtelim. Fakat güvenilir kaynağa göre yeni modelde, tıpkı OnePlus 9 serisinde gördüğümüz gibi bir delikli ekran tasarımı yer alacak. Söz konusu tasarımda kameranın, sol üst köşeye konumlandırılacağı iddia ediliyor. Ayrıca kavisli bir ekrana sahip olmayacağı, düz bir panel yapısına sahip olacağı da bilinenler arasında.

Gizemli OnePlus modeli,

Kamera tarafına baktığımızda ise, yeni modelin 50 MP çözünürlüğünde Sony IMX766 lensini kullanacağı sızdırıldı. Bununla beraber yeni modelde iki yardımcı sensör daha bulunacak. İddialara göre bu lensler, derinlik kamerası ve makro lens olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca gizemli OnePlus modelinde bir adet de LED flaş bulunacak.

Yeni modelin tasarım görüntüleri sızdırılmadığı ve tanıtım tarihi belli olmadığı halde, fiyatına dair bazı ayrıntılar paylaşıldı. Sızıntılara göre yeni OnePlus modeli, 313 dolarlık bir etikete sahip olacak.

İlgili Haberler

>> OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Akıllı Saat Geliyor. İşte Tasarımı ve Özellikleri


CEVAP VER