OnePlus 11 Pro Render Görüntüleri Sızdırıldı: Tasarım Harikası!

OnePlus 11 Pro

OnePlus 11 Pro modelinin teknik özellikleri ve render görüntüleri ortaya çıktı. İşte kamera tarafında yeni özellikler ile gelen model hakkında tüm detaylar.

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın 11 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntülerinin yanı sıra teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ait de ipuçları mevcut. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 11 Pro Render Görüntüleri Sızdırıldı: Tasarım Harikası!

OnePlus 11 Pro

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 11 serisinin bu yılın sonlarına doğru geleceği kesinleşmişti. Aylardır 2023 yılı işaret edilse de 2022’nin son aylarında tanıtılacağının artık bilinen bir gerçek olduğunu belirtelim. Sonunda yeni seri hakkında birçok detaya eriştik. Özellikle serinin Pro modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. OnePlus modellerinin dışında bir tasarım anlayışı sergileyen modellerin, kamera tarafında da serinin en iyisi olacağı planlanıyor.

OnePlus 11 Pro

Serinin Pro modelinin tasarım ayrıntıları incelediğimizde, dairesel bir kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu kamera kurulumda 3 adet lens ve 1 adet LED flaşın bizleri karşılayacağı da görülüyor. Fakat henüz tanıtımına aylar olmasına rağmen seriye ait tanıtılması beklenen en az iki modele ait de sızdırılan bir detay bulunmadığını belirtelim. Fakat kamera tasarımını incelediğimizde, diğer OnePlus modellerine benzemeyen bir yapıya sahip olduğunu da ekleyelim.

OnePlus 11 Pro

Ayrıca seriye ait tüm modellerin aynı anda tanıtılmayacağı da düşünülüyor. Örneğin OnePlus 11 modelinin, 2022’nin sonunda tanıtılacağı iddia edilirken, OnePlus 11 Pro modelinin 2023’ün ilk çeyreğinde tanıtılacağına dair sızıntılar mevcut. Fakat henüz OnePlus tarafından net bir bilgi açıklanmadığını, önümüzdeki haftalarda yeni seri hakkında daha fazla sızıntının gerçekleşebileceğini belirtelim. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 15 Pro Max Hakkında Bomba İddia Ortaya Atıldı: Samsung Bunu Duymasın