Gizemli OnePlus modeli, ortaya çıkan bilgiler ile meraklandırdı

İlk OnePlus Tablet Ne Zaman Geliyor? İşte İlk Detaylar!

OnePlus markasının gizemli modeli sertifikasyon sitelerinde görüldü. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus her bütçeye akıllı telefon piyasaya sürmek için çalışmalarına devam ediyor. Uzun süredir OnePlus’ın Ebba kod adına sahip bir modeli konuşuluyordu. Söz konusu modelin uygun fiyatlı 5G telefonlar arasında yerini alması bekleniyordu. Bununla beraber kamera için de önemli geliştirmelere sahip olacağı da iddia edilenler arasında bulunuyordu. Sonunda yeni model hakkında, taze bilgiler geldi. Artık cihazın tanıtımına bir adım daha yaklaştığımızı söyleyebiliriz. Bununla beraber cihazın temel özellikleri de gün yüzüne çıktı. İşte OnePlus’un Ebba kod adı ile kullanıcıların karşısına çıktığı gizemli modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Geçtiğimiz ay, OnePlus’ın Ebba kod adına sahip bir modeli ortaya çıkmıştı. Hatta bu modelin render görüntüleri de ortaya çıkmıştı. İlk olarak cihazın yalnızca ön ve arka panellerinin tasarım görüntülerine sahiptik.

gizemli oneplus modeli

Gizemli OnePlus modeli kullanıcıları heyecanlandırdı

Ortaya çıkan detayları incelediğimizde, telefonun arka tarafında, OnePlus modellerinde alışık olduğumuz, dikey bir kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Söz konusu kurulumda üç kamera bulunduğunu da belirtelim. Ön panelini incelediğimizde ise son derece ince çerçevelere sahip bir tasarım bizleri karşılıyor. Tasarım detaylarını genel olarak incelediğimizde yeni modelin orta-üst segment telefonlar arasında yerini alabileceğini tahmin etmekteyiz. Ön panelin diğer ayrıntılarına baktığımızda ise, sol üste konumlandırılmış delikli ekran tasarımı ve ince bir çene bölgesi karşımıza çıkıyor.

Cihazın dış görünüşü hakkında edindiğimiz bilgiler oldukça kısıtlıydı. Ayrıca teknik özellikleri hakkında hiçbir bilgi bulunmuyordu. Sonunda yeni sızıntılar geçekleştir. Tüm teknik detayları hakkında bilgilere sahip olmasak bile, temel bazı özellikler ortaya çıkmış durumda.

EB2102 model numarası ile BIS’te ortaya çıkan modelin Ebba kod adlı model olduğu iddia ediliyor Çünkü OnePlus, genellikle, piyasa sürdüğü modellerin model numarasında, model isminin ilk iki harfini kullanıyor.

6.49 inçlik bir ekran ile gelecek olan modelin 5G, LTE, VoLTE, WCDMA, WiFi, Bluetooth, NFC, VoLTE ve GPS desteğine sahip olacağı da ortaya çıktı. 62.9 x 74.7 x 8.4mm boyutlarında olacak modelin hangi işlemciden güç alacağı henüz bilinmiyor.

İlgili Haberler

>>OnePlus 9R, serinin en uygun fiyatlı 5G modeli olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

>> En Popüler Akıllı Telefon Modelleri Bakın Hangileri Oldu: Bomba Gibi Liste (28 Mart – 3 Nisan)