Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (14 Şubat 2022-21 Şubat 2022)

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte haftalık akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında Akıllı gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri (14 Şubat 2022-21 Şubat 2022)

Sonunda iPhone 14 Android’in 5 Yıldır Kullandığı Teknolojiyi Kullanacak!

iPhone 14

İddialar artık iPhone 14 modellerinde çentikli bir ekran tasarımı gelmeyeceği yönünde. Yani yıllardır Android’de karşımıza çıkan delikli ekran tasarımı iPhone tarafında sunulabilir. Henüz ortaya iPhone 14 modellerinin nasıl bir ekran tasarımına sahip olacağına dair bir iddia bulunmasa da, tam ekran hissiyatının daha iyi yaşanacağı bir seri karşımıza çıkacak.

Oppo A76 Sınıfına Göre Fark Yaratacak Özellikler İle Geliyor!

Oppo A76

İlk olarak cihazın tasarım detaylarını incelediğimizde Oopo’nun diğer modellerine benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Genellikle diğer Oppo modelleri ile karşımıza çıkan, ekranın sol üstüne konumlandırılmış delikli ekran tasarımı sunulurken, arka tarafta ise ikili kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Bununla beraber ekran tarafında da çerçevelerin bir hayli ince olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy F23 ve M33 Yakında Piyasaya Sürülecek: Uygun Fiyata 5G Telefon!

Galaxy M33

Samsung Galaxy F23 sızıntılarına baktığımızda, Samsung Hindistan resmî web sitesinde destek sayfasında söz konusu modelin görüntülendiğini görmekteyiz. Bu da, söz konusu modelin, Hindistan’a kesin olarak geleceğinin kanıtı.

Serinin ülkemizde de satışa sunulacak olan modeli Galaxy M33 ise, Samsung tarafından geliştirilen Exynos 1200 işlemcisi ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 6 GB RAM ile gelecek olan modelin, orta segmentte tercih denilebilecek bir model olacağını söyleyebiliriz. Fakat bazı iddialar, yeni modelin 60 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile geleceği yönünde. Bu da önemli bir dezavantaj olacaktır.

Samsung Galaxy S22 Beklenenden Pahalı Olabilir: İşte Nedeni

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Galaxy S22 serisi, henüz resmi olarak ülkemize giriş yapmadı. Fakat Hindistan satış fiyatı belli oldu. Bununla beraber ülkemizde henüz resmi olarak satışa çıkmayan serinin önümüzdeki ay satışa sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl, dolar 7.06 iken, 800 dolardan piyasaya sürülen Galaxy S21 modeli, 10.000 TL’lik biraz satış fiyatı ile Türkiye’ye gelmişti. Ülkemizde ise, 1 yılda dolar kurunun hemen hemen iki katına çıktığını düşünürsek, ortalama olarak S22 modelinin 18000-20000 TL civarında satışa sürülebileceğini tahmin ediyoruz. Tabii ki Samsung, farklı kampanyalar ve fiyat politikaları uygulayabilir.

İlgili Haberler

>> AVAX SOL ve XRP Fiyatı Artacak Mı? Analistler Açıkladı

>> Snapchat Kullanıcıları Sevindiren WhatsApp Özelliği İle Karşımıza Çıkacak: İşte Detaylar!

. . . . .