Xiaomi 13 Akıllı Telefon İle Gümbür Gümbür Geliyor: 2021 Yılı Sürprizlerle Dolu Olacak

Xiaomi CEO'sunun kullandığı telefon

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Xiaomi 13 akıllı telefon ile kullanıcılarını selamlayacak. 2021 yılı gerçekten de çok heyecanlı geçecek. Hadi gelin merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

Akıllı telefon devleri arasındaki rekabet her geçen gün daha fazla artıyor. Apple tasarımlarını geliştirdikçe diğer markalar ona uyum sağlamaya çalışıyor. Samsung ise adeta tüm tuşlara basıyor. Böylece şirket cep telefonu pazarında önemli konumunu korumaya gayret gösteriyor. Xiaomi ise hem uygun fiyatlı hem de yüksek kamera özellikli cihazlar piyasaya sunmaya çalışıyor.

Birçok analist akıllı telefon markalarının piyasaya sürdüğü cihazları önceden tahmin edebiliyor. 2021 yılının henüz yarısına geldiğimiz şu günlerde bazı analistler yeni cihazlar geleceğini gördü. MIUI arayüzünü kullanan ve güncelleyen şirket bazen yeni cihazları bu sisteme ekliyor. Böylece analistler tersine mühendislik yöntemi ile hangi cihazların geleceğini görüyor.

Xiaomi 13 akıllı telefon ile rekor kırmayı planlıyor

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi muhtemelen çıldırmış olmalı. Sadece 6 ay içerisinde 13 farklı cihaz piyasaya sunmayı düşünüyor. Bunlardan bazıları 90Hz ekran, 108 Megapiksel ana kamera + ultra geniş açılı kamera gibi özelliklere sahip.

Xiaomi 13 akıllı telefon

Tersine mühendislik yöntemi ile ortaya çıkarılan detaylarda Gyacinth isimli bir akıllı telefonun 120Hz ekran ve 108 Megapiksel kamera ile geleceği ortaya çıktı. Mercury isimli bir model ise 120Hz ekran, 12 Megapiksel ana kamera + ultra geniş açı gibi özellikler sunacak.

Xiaomi en iyi akıllı telefonlarını sunacak

Dünyanın en büyük üreticileri içerisinde yer alan bu şirket, neredeyse herkese uygun akıllı telefonlar üretmek istiyor. Böylece birçok kişi tarafından ilk başta tercih edilen marka olma gayretinde. Telefonların özelliklerine bakıldığında bu çok açık bir şekilde görülebiliyor.

Şirket eğer gerçekten de 6 ay içerisinde 13 farklı akıllı telefon üretmeyi başarırsa bu büyük bir olumlu etki yaratacaktır. Peki siz bu markanın akıllı telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> POCO X3 Pro incelemesi: Uygun fiyatlı bu telefonun performansı nasıl?

>> Xiaomi Dokunmatik Ekran Problemi Can Sıkıyor: Özellikle Bu Modellerde Görülüyor