iPhone SE 3 Tanıtım Tarihi Sonunda Belli Oldu: Çok Az Kaldı

En özel iPhone cihazı

iPhone SE 3 tanıtım tarihi sonunda ortaya çıktı. Özellikle son dönemlerde bu cihaz büyük bir beklenti yaratmıştı. Peki yeni Apple akıllı telefon modeli ne zaman tanıtılacak?

Akıllı telefon sektöründe dünyanın en iyileri arasında yer alan Apple sürekli olarak yeni teknolojiler tanıtmaya çalışıyor. Üstelik bu yeni teknolojiler sadece donanım alanında olmuyor. Aynı zamanda yazılım konusunda da bazı yeni çalışmalara yer veriliyor.

ABD’li teknoloji devinin bu yıl tanıtması beklenen en ilginç cihaz iPhone SE 3 olacak gibi görünüyor. Ancak tarih konusunda henüz bir netlik yoktu. Şimdi ise son gelen detaylara göre bir netlik oluşmaya başladı. iPhone SE 3’ün 2022’nin ilk çeyreğinde gelme ihtimali son derece yüksek. Bu durumda önümüzdeki aylar çok hareketli geçecek.

iPhone SE 3 tanıtım tarihi belli oldu

Apple tarafından geliştirilen akıllı telefonlar genellikle yüksek özelliklere sahip oluyor. Bu durum fiyatlara da yansıyor. Görebileceğiniz en pahalı akıllı telefon modelleri genellikle Apple markasından çıkıyor. Şirketin bu kadar fazla pahalı ürünler üretmesi kimi kullanıcıların tepkisine neden oluyor.

ABD’li teknoloji devi tarafından geliştirilen yeni iPhone SE 3 modeli tüm bunları tersine çevirebilecek güce sahip. Mart ve Nisan aylarında tanıtılacağı ifade edilen bu yeni cihaz oldukça uygun bir fiyata sahip olacak. Bunun en büyük nedeni elbette özelliklerinin biraz daha düşük olması.

Yeni cihaz iPhone 8’e benziyor

Konuyla ilgili yapılan değerlendirmelere bakıldığında yeni iPhone cihazının eskilerden tanıdığımız iphone 8 modeline benzediği söyleniyor. Özellikleri bakımından bu cihaz 2 tane 12 MP arka kameraya sahip olacak. Ön tarafında ise yine 12 MP kamera yer alacak.

Bu cihazın 5G destekli olması onun bir diğer önemli özelliği. Genel olarak 2021 ve sonrasında tanıtılan cihazlar 5G destekli oluyor. Peki sizce yeni iPhone cihazında daha başka hangi özellikler bulunmalıdır? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> iPhone Akıllı Telefonlar Büyük Değişim Yakaladı: 15 Yıllık Serüven

>> Yeni iOS Hatası iPhone’u Kullanılamaz Kılıyor! Verileriniz de Risk Altında Olabilir