Bu Kripto Paralar Patlayabilir: Son Uyarılar!

Kripto Paralar Patlayabilir

Bazı uzmanların açıklamalarına göre, haberimizde paylaşacağımız bu kripto paralar patlayabilir. İşte yükselmesi en çok beklenen o coinler.

Son yıllarda insanlar tarafından tercih edilen en önemli yatırım kaynaklarının kripto paralar olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle pandemi sürecinden dolayı yaşanan dalgalanmalar sonucunda oluşan ani yükseliş ve düşüşler, kripto paracıları etkiledi. Tabii ki bazıları olumlu yönde etkilenirken, kripto para borsasına girdiği anda borsaların çakılmasına şahit olanlar ise büyük talihsizlikler yaşandı. Fakat son aylarda artık kripto paraların belirli bir düzene oturduğunu, henüz ani iniş ve çıkışlar yaşanmadığı görülüyor. Genel olarak Ocak ayını incelediğimizde, bir durgunluk hakim.

Kripto para piyasasındaki yorumları ve bazı tahminleri ile tanınan önemli yabancı kaynaklar tarafından, bu haftaya ait yeni yorumlar geldi. Uzun süredir hareketlilik beklenen bazı coinler hakkında önemli açıklamalar yapıldı. Her ne kadar keskin bir yorum gelmese de, uzun ve kısa vadeli beklenen kripto paralara ilişkin de hedef açıklamaları yapıldı. İşte Ocak 2022 itibariyle patlayacağı düşünülen kripto paralar.

Bu Kripto Paralar Patlayabilir: Son Uyarılar!

Adam Cochran, Twitter hesabında bir süredir yükselebilecek kripto paralara ilişkin yorumlar yapıyor. Söz konusu açıklamalar, bazen tutarken bazen ise gerçeği yansıtmıyor. Fakat Adam Cochran açıkladığı listede, bu sefer yalnızca bir coin değil, birden çok kripto paraların olduğunu görmekteyiz.

Kripto Paralar Patlayabilir

Profesör’ün en güven güvendiği 4 kripto para arasında  Ethereum (ETH) Yearn Finance (YFI), CVX ve Keep Network (KEEP) yer alıyor. Bu 4 coinin uzun vadede bile üzmeyecek coinler olarak yorumlandığını belirtelim. İkinci sırada ise Felixo (FLX), Curve Dao (CRV), Alchemix (ALCX), Balancer (BAL), 0x (ZRX), Frax Share (FXS), Ribbon Finance (RBN) gibi coinler yer alıyor.

Profesör’e göre bu iki kategoride paylaşılan coinler, uzun vadede yatırımcılara zarar ettirmeyecek cinsten. Fakat bunun gibi durumların, şans faktörü ile de ilgili olabileceğini, ve bu açıklamaların bir yatırım tavsiyesi niteliğinde olmadığını da unutmayın. Önümüzdeki haftalarda yeni kripto para içerikleri ile devam edeceğiz Takipte kalın.

İlgili Haberler 

>> Kripto Paralarda Bu Hafta Neler Yaşandı: Ortalık Fena Karışık (7 – 12 Ocak)

>> 100x Potansiyelli 3 Altcoin Uzman Analistler Tarafından Açıklandı: 2022’de Patlayabilir