Ethereum İçin Yeni Zirveler Gelebilir: Analistler Açıkladı

Yatırım şirketlerinin Ethereum hedefi

Ethereum için yeni zirveler konuşuluyor. Özellikle son dönemlerde bu kripto para biriminin ciddi ilerleme kaydettiği biliniyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük kripto para birimi hiç şüphesiz Bitcoin. İlk dijital varlık olarak bilinen bu para birimi yerini yavaş yavaş Ethereum gibi kripto paralara bırakıyor. Böylece altcoin olarak tanımlanan tüm kriptolar yükselişe geçmeye başlıyor. Ancak liderin her zaman için Bitcoin olma ihtimali yüksek.

Ethereum cephesine baktığımızda özellikle son güncellemeler büyük ilerleme kaydetti. Yaklaşık olarak 5 bin dolar seviyelerinin geleceği söyleniyor ve bu hiç uzak değil. Analistler se bu yorumu doğruluyor. Onlara göre kripto para değişim cüzdanlarında yer alan token sayısı düştü.

Ethereum için yeni zirveler konuşuluyor

Kripto analisti Ali Martinez tarafından yapılan açıklamalara göre Ethereum kısa bir süre içerisinde 5 bin dolar seviyelerini çok rahat görebilir. Bunun için sadece tedarik şokuna bakmak bile yeterli. Yani bu kripto para birimi için ciddi bir talep var ve insanlar bunu kendi cüzdanlarına çekiyor.

Ethereum için yeni zirveler

Ali Martinez tarafından yapılan yorumlara bakıldığında, “ETH 2.0 mevduat sözleşmesi geçen yılın sonlarında yayınlandığından beri, yaklaşık 7,7 milyon ETH, 46.800’den fazla benzersiz mevduat sahibi tarafından kilitlendi. 7,7 milyon ETH, yaklaşık 28 milyar dolara eşittir.” ifadeleri dikkat çekiyor.

Ethereum güncellemeleri iyi bir yükseliş sağlıyor

EIP-1559’un 5 Ağustos’ta Londra Hard Fork’ta uygulanması dolaşımdaki token sayısını azalttı. Böylece 1,1 milyar dolar değerinde Ethereum yakılmış oldu. Fiyat artışlarına bakıldığında Ethereum için yönün yukarı olduğunu söyleyebiliriz.

NFT borsasında Ethereum kullanılması fiyat artışı bakımından son derece önemli. Her geçen gün değeri artan bu kripto para birimi analistler tarafından beğeniliyor. Ancak kısa vadeli yatırımcılar ani düşüşlerde panik yaptığı için bazen geriye çekilme yaşanabiliyor. Facebook kripto para birimi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

NOT: Burada yazılanların hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Bu Hafta Heyecan Doruktaydı: Para Buhar Oldu (7 – 14 Eylül)

>> En Fazla Kazandıran Kripto Paralar Bakın Hangileri Oldu (7 – 14 Eylül)


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here