Kripto Para Yatırımları Hangilerine Yapılmalı? Analistler Açıkladı

Bitcoin fiyatında düşüş devam

Kripto para yatırımları kullanıcılara büyük avantajlar sunabilir. Özellikle piyasada yaşanan son belirsizlikler ile birlikte bazı dijital varlıkların önemi arttı. Merak edilen detaylara hadi gelin birlikte bakalım.

Dünyanın en fazla bilinen kripto para analistleri içerisinde yer alan Conor Kenny bazı önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle belirsiz durumlarda yatırım yapılması gereken bazı dijital varlıklar olduğunu söyledi. Kendisi 8 altcoin ile ilgili yatırım gerçekleştirdi. Fakat yatırımcıların mutlaka kendi araştırmasını yapması gerektiğini belirtti.

Ona göre takip edilmesi gereken ilk kripto para birimi Enjinstarter olmalı. Analistin alım yaptığı ve büyük oranda yükseliş beklediği bu dijital varlık EJS olarak biliniyor. Metaverse ve Blockchain tabanlı oyunlarda kullanılabilen bu kripto para birimi ilginç projelerin ortaya çıkarılmasını sağlıyor.

Kripto para yatırımları için vakit geldi

Ünlü analist tarafından yapılan açıklamalarda şu anda korku ve panik havası olduğu ifade edildi. Ethereum, Bitcoin ve Cardano gibi dijital varlıklar için alım fırsatı olduğunu söyledi. Demirbaş olarak adlandırılan bu dijital varlıklar şu sıralar önemli ölçüde düşüş gördü.

 Kripto para yatırımları

Yapılan açıklamalara baktığımızda Ayrıca Solana Avax ve Polkadot gibi birçok kripto para birimine yatırım yapılması gerektiği belirtildi. Bu dijital varlıklar zaten birçok kişi tarafından biliniyor. Ayrıca borsa tokenleri içerisinde yer alan CRO alım için değerlendirilebilir. Ünlü analist tüm bu dijital varlıklardan alım yaptığını belirtti.

Önümüzdeki günlerde yükseliş başlayabilir

Bazen korku ve panik havası tüm borsaya hakim olabiliyor. Böyle durumlarda sakin kalabilmek gerçekten de fazlasıyla zor. Ünlü analist tarafından yapılan açıklamalarda önümüzdeki günlerde iyi bir yükseliş yakalanma ihtimali olduğu belirtildi. Yani şimdiki düşüşler aslında pek önemli değil.

Özellikle majör dijital varlıklarda yaşanacak olan hızlı yükselişler tüm diğer kripto para birimlerini etkileyecek. İrili ufaklı bütün kripto para birimlerinin yükselmesi için Bitcoin yeniden 45 bin dolar seviyelerini aşmalı. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Hızlı Yükseliş Devam Ediyor: Piyasalarda Son Durum

>> Kripto Paralarda Haftanın Önemli Gelişmeleri: En Fazla Konuşulanlar