Kripto Paralarda Hızlı Yükseliş Devam Ediyor: Piyasalarda Son Durum

Bu kriptolar 60 kat

Kripto paralarda hızlı yükseliş önemli ölçüde devam ediyor. Bu hafta başlayan ralli birçok dijital varlığın yükselmesini sağladı.

Lider kripto para birimi olarak bilinen Bitcoin ani düşüşler yaşamıştı. Hatta fiyatının bir ara 30 bin doların bile altına düşme ihtimalinden bahsedildi. Ancak yaşanan tüm bu düşüşlerin ardından 44 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Böylece boğa sezonu bekleyenler için büyük bir umut doğdu.

Bitcoin kaynaklı yaşanan yükselişler ile birlikte diğer dijital varlıklarda da kar yönlü hareketler görülüyor. BTC 44 bin doları aştıktan sonra diğer tüm altcoinler de onu takip etti. 44500 doların üzerine doğru hareket etmek isteyen Bitcoin kendisi ile beraber tüm dijital varlıkları yukarı çekiyor.

Kripto paralarda hızlı yükseliş yakalandı

Bitcoin kaynaklı olarak yaşanan tüm bu fiyat artışları olumlu yansımaya devam ediyor. Mesela Ethereum son 24 saat içerisinde yüzde 4 seviyesinde artış yakaladı. Böylece fiyatı 3100 doların üzerine çıktı. Uzun bir süredir 3.000 dolarda tutunmaya çalışan Ethereum için bu büyük bir umut oldu.

Kripto paralarda hızlı yükseliş

En fazla dikkat çeken bir diğer kripto para birimi ise BNB. Yaşanan yükseliş hareketi ile birlikte son 24 saat içerisinde yüzde 1,67 dolarlık artış gerçekleşti. 437 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Bu dijital varlık sektörün en güçlüleri içerisinde yer alıyor. Özellikle yapılan yeni anlaşmalar ile birlikte fiyat hareketleri daha da sertleşiyor.

XRP ve AVAX rahat durmuyor

En önemli kripto para birimleri içerisinde yer alan XRP ve AVAX son 24 saat içerisinde iyi bir yükseliş yakaladı. XRP şu sıralar yüzde 11,27 oranında arttı. Böylece fiyatı 0,83 dolara yükseldi.

AVAX ise son dönemlerin en ateşli dijital varlığı olarak biliniyor. Fiyatı sadece son 24 saat içerisinde yüzde 11,80 düzeyinde yükselmeyi başardı. Böylece 94 doları bile aştı. Piyasa ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz, takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Bu 4 Kripto Para Büyük Kazanç Sağlayabilir: Analistler Açıkladı

>> Balinaların En Sevdiği Kriptolar Bakın Hangileri Oldu: Almaya Doyamadılar