Kripto Paralarda İlginç Gelişmeler Yaşanıyor: Sert Hareketler

Kripto paralarda servetinin

Kripto paralarda ilginç gelişmeler ile karşı karşıyayız. En popüler kripto para birimleri bile çok hızlı bir şekilde yükseldi.

Uzun bir süredir tüm dijital varlıklar düşüş eğiliminde. Mayıs ayının başı ile birlikte büyük bir çöküş gerçekleşti. Sonuç olarak Bitcoin 40 bin dolar seviyelerinden 27 bin dolara kadar geriledi. Bu durum bütün kripto para birimlerinde önemli oranda çöküş yarattı.

Dijital varlıklarda yatırımcıları en çok kızdıran durum ise ani değişimler. Bitcoin 27 bin dolara düştükten sonra yüzde 10 seviyesinde yükselerek 30 bin dolara kadar geldi. En büyük kripto para birimlerinde bile çok sert yükselişler olduğunu gördük. Bu durum sinirleri fazlasıyla zorladı. Luna ve Ust krizi unutulmuş gibi görünüyor.

Kripto paralarda ilginç ataklar

Bitcoin ve diğer tüm kripto para birimlerinde yaşanan yüzde 10 civarındaki yükselişle birlikte 30 bin dolar seviyeleri görüldü. Böylece altcoinler için adeta şenlik havası oluştu. Bu durum bütün kripto para birimlerine yaradı. Aklınıza gelebilecek tüm dijital varlıklarda önemli oranlarda yükseliş görüldü.

Kripto paralarda ilginç gelişmeler

Ethereum anlık olarak 2 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Fakat hemen öncesinde 1800 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Sadece bu bile onun yüzde 10 seviyesinde yükseldiğini gösteriyor. Üstelik böylesine ani ataklar yatırımcılarda bir miktar endişe yaratıyor. Mesela Binance kripto para birimi olan BNB yüzde 30 seviyesinde yükseliş yakaladı.

Dijital varlıklarda her şey bir anda gerçekleşiyor

Birçok yatırımcıya adeta kalp krizi geçirten kripto para sektörü çok ani hareketler yapıyor. Bu ani hareketler nedeniyle bazıları kısa süre içerisinde tüm parasını kaybedebiliyor. Fakat hemen ardından yüzde 40 kar etmek mümkün. Yani kripto para birimlerinde herşey çok ani yaşanıyor.

Luna ve Ust krizi atlatılmadan bu yükselişlerin gelmesi açıkçası kafalarda soru işareti yarattı. Birçok kişi bunun küçük bir aldatmaca olduğunu tahmin ediyor. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Bu Hafta Fazla Kazandıran Kripto Para Birimleri Bakın Hangileri Oldu?

>> Luna Fiyat Artışı Yaşayacak Mı? Kripto Piyasası Allak Bullak