Kripto Paralarda Sert Yükseliş Yaşanıyor: İşte Nedeni

Kripto paralarda çok kazandıranlar

Dünyanın en çok dikkat çeken yatırımları içerisinde yer alan kripto paralarda sert yükseliş devam ediyor. Özellikle de Cardano bu konuda başı çekiyor. İşte merak edilen detaylar.

Hayatımıza yaklaşık olarak 10 yıldır girmesine rağmen kripto paralar önemli bir yatırım aracı haline geldi. Bazıları için son derece karlı bir yatırım olduğu söylenebilir. Özellikle de son dönemlerde kar miktarında önemli bir artış var. Bunu çok önemli bir nedeni var.

Son derece sert yükselişlerin ana kaynağı olan kripto paralar, yükseliş üstüne yükseliş kazandı. Bundaki en önemli nedenlerden birisi de güncellemeler oldu. Mesela şu anda Cardano isimli bir kripto para neredeyse 3 kat değer kazandı.

Kripto paralarda sert yükseliş takibi için güncellemeleri kontrol edin

Hangi kripto para olursa olsun belirli aralıklarla yükseliş yakalayabiliyor. Üstelik bu yükselişler sadece yüzde 8 gibi rakamlarda kalmıyor. Aynı zamanda x4 tarzı sıçrayışlar görmek mümkün. Güncellemeleri takip ederseniz çok rahat bir şekilde yükselişleri yakalayabilirsiniz.

kripto paralarda sert yükselişler

Cardano isimli kripto para birimi Mary ismi verilen bir Hard Fork güncellemesi alacak. Böylece bu kripto para birimi çoklu blok zincire bölünecek. Yani Cardano blok zincirleri kullanılarak yeni blok zincirler oluşturulacak. Böyle bir güncelleme bu kripto paraya tahminlerin çok ötesinde değer kazandırdı. Kripto paralarda sert yükseliş genellikle bu tür durumlardan hemen sonra geliyor.

Kripto paralar sürekli güncelleme alıyor

Burada önemli bir fırsatın olduğunu söylesek bu pek yanlış olmaz. Her güncelleme öncesinde son derece sağlam yükselişler ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle güncellemeden 1 ay kadar önce o kripto parayı almak yarar sağlayabilir. Ancak bunun kesin bir yöntem olmadığını hatırlatalım. Kripto paralarda çok sert yükselişler meydana geldiği için fazlaca zarar edebilirsiniz.

Cardano özelinde konuşmak gerekirse 1 Mart’ta büyük güncelleme yaşanacak. Türkiye tarihiyle 2 Mart olacak. Bu tarihin yakın olması nedeniyle 1 hafta öncesinde Cardano fiyatında önemli bir yükseliş başladı. Konuyla alakalı detaylar geldikçe sizleri aydınlatmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Cumhurbaşkanı Normalleşme Süreci Hakkında Açıklama Yapacak!

>> MSI GS66 Stealth ile dizüstü bilgisayarlar daha güçlü