Haftanın akıllı telefon haberleri 22 Şubat – 1 Mart

iPhone 15 modeli

Bu hafta akıllı telefon sektöründe önemli gelişmelere şahit olduk. İşte bu haftanın akıllı telefon haberleri ve tüm gelişmeler.

Akıllı telefonlarda yeni bir çağın kapısındayız diyebiliriz. Çünkü son 5 yıl içerisinde üretilen akıllı telefonlar arasında çok büyük fark var. Söz konusu tasarımlar hala stabil kalmış değil. Hala her geçen gün daha farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda bir hayli revaçta olan katlanabili­r akıllı telefonlar, sektöre yön verece­k gibi görünüyo­r. Katlanabili­r telefonların yanı sıra farklı konsept tasarımlar da karşımıza çıkıyo­r. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta içerisinde çok sayıda akıllı telefon hakkında gelişmeler, sızıntılar gerçekleşti. İşte bir hafta içerisinde karşımıza çıkan akıllı telefon haberleri.

Haftanın akıllı telefon haberleri 22 Şubat – 1 Mart

Xiaomi Mi 11 Lite kamera kurulumu ile kaşrımıza çıktı

Xiaomi’nin amiral gemisi sersinin uygun fiyatlı modeli, tasarımı ile kanlı canlı görüntülendi. Uygun fiyata sahip olması beklenen modelin bir hayli ilgi göreceği düşünülüyor.

Mi 11 Lite

Samsung Galaxy A52, suya dayanıklı olacak

Samsung’un uygun fiyatlı 5G destekli modeli hakkında yeni detaylar belli oldu. Uzun süredir beklenen model IP67 sertifikası ile geliyor. Böylece yeni modelin suya dayanıklı olacağı kesinleşti.

Samsung Galaxy A52 5G

OnePlus 9E, 90 Hz ekranı ile onaylandı

OnePlus’ın fiyat performans telefonu, OnePlus 9E modeli hakkında ilk detaylar belli oldu. 90 Hz tazeleme oranına sahip olacağı ortaya çıkan cihazın orta segment modeller arasında liderliğe oynaması bekleniyor.

oneplus 9 Lite

Xiaomi Mi 11 Ultra, kamera özellikleri ile karşımızda

Xiaomi’nin amiral gemisi serisinin, kamera odaklı modeli Mi 11 Ultra hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Samsung’un ISOCELL GN2 lensini kullanacak modelin, bu yıl piyasaya sürülen en iyi kameraya sahip modellerden biri olması bekleniyor.

mi 11 ultra kamera

Meizu 18 ve 18 Pro hakkında ilk detaylar belli oldu

3 Mart tarihinde tanıtılacak yeni seri hakkında ilk detaylar belli oldu. Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacağı ortay  çıkan serisinin, bu işlemciyi kullanan telefonlara göre daha uygun fiyata sahip olması bekleniyor.

Meizu 18 Pro

Bu hafta karşımıza çıkan teknolojik gelişmeler bu kadar. Daha fazlası için bizi takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Vivo amiral gemisi katili iQOO Neo5, tanıtıma gün sayıyor

>> Samsung, Google, Oppo ve Xiaomi için katlanır ekranlar geliştirecek